Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Biobaby

B’IOTA Laboratuarlarında geliştirilen Bio Baby ürünleri, bebeklerin cilt sağlığı ve bakımı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bebek losyonları, temizleme mendilleri, nemlendiricileri, şampuanları annelerin beğenerek tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Biobaby Bebek Ürünleri

Bio Baby ürünleri ,2012 yılında kurulan B’IOTA Laboratuarlarında geliştirilmektedir. BioBaby markasında bebeklerin cildinin temizliği, sağlığı ve bakımı için geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır.

Bebeklerin cildi yetişkinlerinkinden daha hassastır ve daha farklı özellikler taşır. Bebek cildi kurumaya, nem kaybetmeye ve çevresel faktörlerin etkilerine daha açıktır. Bebek cildinde kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir.

BioBaby markasında bebeklerin bakımında kullanılacak bebek losyonları, temizleme mendilleri, saç ve vücut şampuanları, pişik kremleri, güneş ürünleri bulunmaktadır.

Bebek cildinin özel bakım ürünleri ile korunmaya ve bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımı güvendiğiniz markaların ürünleri ile yapmanız önerilir.

Biobaby Saç ve Vücut Şampuanı 300 ml, bebeğin cilt yapısına zarar vermeden temizliğini sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği alman papatyası ve ekinezya ile bebeğin hassas cildinde rahatlama sağlamayı amaçlar. Göz yakmayan formülü ile hem saçta hem de vücutta kullanım için idealdir.

Biobaby Bebek Ürünleri ve Fiyatları

Biobaby Bebek Yağı 140 ml., bebeğin gevşemesine ve rahat bir uykuya dalmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Zeytinyağı, ceviz yağı ve organik yağlar içeren bir formüle sahiptir. Bebek cildinin pH değeri ile uyumlu bir yapıya sahiptir. BioBaby bebek yağından bir miktar, bebeğin cildine nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Biobaby Yenidoğan Saç ve Vücut Şampuanı 150 ml, bebeklerin hassas cilt yapısı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bebeğin hassas saç derisini ve cildini korumayı amaçlar. Alerji yapma riski minimumdur ve dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Alman papatyası, organik zeytinyağı ve tatlı badem yağı içerir. İçeriğinde alkol, renklendirici gibi maddeler bulunmaz.

Biobaby Atopik Ciltler İçin Krem 100 ml, kuru ve atopik ciltlere yönelik hazırlanmış bir formüle sahiptir. Cildin nem kaybını önlemeye, kaşıntıyı ve tahrişi önlemeye yardımcı olur. Formülünde kır iğdesi yağı bulunur. Temiz cilde bir miktar ürün, nazikçe uygulanır. Düzenli kullanım ile ciltte nemlenme sağladığı belirtilmiştir.

BioBaby ürünleri Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim