Biobaby Pişik Kremi 75 ml

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

30466

Markası : Biobaby

Barkod : 8680512600220

7 Item Items

Biobaby Pişik Kremi 75 ml, bebeğin cildini rahatlatmaya, nemlendirmeye ve kızarıkları gidermeye yardımcı olur. Çörek Otu Yağı, Ceviz Yağı, Zeytinyağı ve Çinko Oksit içeren bir formüle sahiptir.

Daha fazla detay

29.90 TL

19.14 TL

36% indirim

- +

Kazanacağınız puan 191 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Biobaby Pişik Kremi 75 ml

Biobaby Pişik Kremi 75ml

Marka Adı: Biobaby

Ürün Adı: Biobaby Pişik Kremi

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri: Biobaby Pişik Kreminin içeriğindeki çörek otu yağı ve ceviz yağı cildin bütünlüğünü korumaya yardımcı olur. Çinko oksit cildi rahatlatırken, zeytinyağı ise cildi nemlendirmek için etkilidir. Anzer doğal kaynak suyu ile üretilmiş olan bu ürün dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol ve renklendirici içermeyen pişik kremi omega-3 ve omega-6 içermektedir.

Sonuç: Bebeğinizin vücudunda oluşan tahrişi ve pişiği azaltmaya ve pişiğin giderilmesine yardımcı bir üründür.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cildin üzerine bir miktar aldığınız kremi pişiği azaltmak için yeterli sıklıkta, pişik olan yeri gidermek için ise her bez değişiminde kızarık ve pişik olan bölgeye kalın tabaka halinde sürünüz.

İçerik: Organik Ceviz Yağı, Çörek Otu Yağı, Zeytinyağı ve Çinko Oksit’dir.

Biobaby Pişik Kremi 75ml

Pişik; nem, dışkının cilde temas etmesi ya da irritasyon sonucu oluşan bir cilt problemidir. Özellikle bez bağlanan bölgede oluşup, kızarıklık ile kendini gösterir. Pişik, bebeği rahatsız eden, ağlamasına ve huysuzlaşmasına sebep olan bir sorundur.

Bebek cildi çok hassas bir cilttir. İdrarın uzun süre bebeğin cildine temas etmesi sonucu tahriş meydana gelir. Bunun yanında idrar dışkı ile reaksiyona girerek cildi etkilediği gibi kabarcıklara da neden olabilmektedir. Böyle bir durumda cilt enfeksiyona karşı savunmasız hale gelir ve bu durum bebek bezinin oluşturduğu sürtünme ile pişik oluşumuna neden olur.

Bazı bebeklerin ciltleri hassas olduğu için pişik sorunuyla daha sık karşılaşabilirler.

Pişik oluşumunu gidermek için; bezin sık sık değiştirilmesi gerekmekte, normal sıkılıkta bağlanmakta ve tahriş olmaması için yumuşak bir şekilde silinmelidir.  Uzun süre kirlenmiş bez bebeğin altın kalmamalı, ıslaklığın bebek ile teması kesilmelidir.

Biobaby’nin bebekler için ürettiği bu kremin içerisindeki zeytinyağı sayesinde bebeğinizin cildindeki tahrişi azaltmaya yardımcı olursunuz. İçerisindeki çörek otu ve ceviz yağı cildin bütünlüğünü korumada etkiliyken, çinko oksit ise cildi rahatlatmada ve kızarıklıkları gidermede etkilidir. 

Bebeğinizin cildi ile uyumlu olduğu yapılan klinik testlerde gözlemlenmiştir. Bu pişik kreminin içerisinde paraben, fenoksietanol ve ftalat içermemektedir. Bu pişik kremi ile bebeğinizin daha huzurlu ve mutlu uyumasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin pişik sorununu gidermek için Biobaby Pişik Kremini kullanmanız etkili olacaktır. Bu ürünü en uygun fiyatı ile Turuncu Kasadan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.