Bioder Bio Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel 200 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

30457

Markası : Bioder

Barkod : 8680512600978

Son 1 Ürün

1 Item Items

Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel, içerisindeki glikolik asit ve kayısı kabuğu tanecikleri ciltteki kalıntıları derinlemesine temizler.

Daha fazla detay

59.90 TL

44.93 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 449 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Bioder

Ürün Adı: Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri:

-Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel, etkili içeriğiyle ciltteki kalıntıların derinlemesine temizlenmesine yardım eden cilt temizleyicisidir.

-Cilt bakımının birinci adımı cildin temizlenmesidir. Cilt içsel ve dışsal faktörler sonucunda kirlenir. Cildin biriken kirden, makyaj kalıntılarından, yağdan ve toksinlerden arınması için düzenli olarak temizlenmeye ihtiyacı vardır.

-Cildin su ile yıkanması yağ özelliğindeki kirlilikleri gidermek için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle su ile beraber yüzey etkin madde içeren temizleyicilerin kullanılması gerekmektedir.

-Cilt temizliği kırışıklıklarla mücadele etmede de çok önemlidir. Temizlenmiş ve arınmış cilde kırışıklık karşıtı bakım ürünlerini uygulamak, ürünlerin etkinliğini arttırır.

-Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel, cildin derinlemesine temizlenmesine ve tazelenmesine yardım eder.

-Antioksidan özellikleriyle cildin beslenmesine ve tazelenmesine destek olur.

-Cildin pürüzsüz bir görünüme ve doğal ışıltısına kavuşmasına katkıda bulunur.

-Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel’in içeriğinde Glikolik Asit, Kayısı Çekirdeği Tanecikleri ve Anti- Aging Ekstresi bulunmaktadır.

-Glikolik Asit: Cildin ölü deriden arındırılmasına destek olur. Cildin nem oranını artırmaya ve nem dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur.

-Kayısı Çekirdeği Tanecikleri: Peeling yaparak cildi ölü deriden arındırmaya, derinlemesine temizlemeye ve cildin yenilenmesini sağlamaya çalışır. Cildin daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur

-Anti Aging Ekstresi: Cildin yapısını güçlendirmeye, cildin dış etkilerle yıpranmasına karşı cildi korumaya yardım eder. Antioksidan etkiye sahip bitkisel özlerle cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran maddelerin etkilerini azaltmaya katkıda bulunur.

-Bioder Bio-Clean 2'si Bir Arada Temizleyici Peeling Jel, cildin derinlemesine temizlenmesine ve canlanmasına yardım eden peeling özellikli, jel formunda cilt ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Belirtilen aralıklarla kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:

-Haftada 1-2 kez 2-3 dakika dairesel masaj hareketleri yaparak uygulanır. Bol su ile durulanır.

-Göz ile temas etmesinden kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Bioder markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.