ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set

ZZ8525

Markası : Bioder

0 Item Items

Ucuz fiyatıyla buradan alabileceğiniz Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set, Yüz hariç, tüm ciltte kullanabileceğiniz, tüyleri kökten almaya ve kuvvetini, çıkış hızını azaltmaya yardım eden üründür.

Daha fazla detay

69.00 TL

62.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 621 tupara Toplam tutarı: 0.62 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set

Marka Adı: Bioder
Ürün Adı: Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte ve Krem 2 li Set

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: Vücut serumu ve kremden oluşan bir settir. Tüy dökücü değil, tüyleri azaltmaya ve inceltmeye yardımcı bir üründür. Bitkisel içerikli ve cilt ile uyumludur. Paraben içermez. Yağ ve ter bezlerinde olumsuz yönde bir etkisi yoktur. Tüyleri inceltir ve çıkma sürelerini uzatmaya çalışır. Kremi, serum sonrasında kullanılabilir ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Sonuç: Tüylerde azalma sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Tüyler alındıktan sonra temizlenmiş cilde sadece ilk 3 gün uygulanır. Günde 1 kez uygulanır. Damlalıklı şişedekiserumcilde uygulanır.Serumun cilde daha kolay ve hızlı işlemesi, etki etmesi için serumun yanında verilen nemlendirici krem uygulanır. Uygulamadan sonra durulama gerektirmez. Kıl ve ten rengi farkı gözetilmez. Düzenli kullanım oldukça önemlidir.
İstenmeyen tüyleryıllardır bütün insanların en çok uğraştığı problem olmuştur. Vücudun belirli bölgelerinde oluşan ve bir türlü baş edilemeyen tüy sorunu vücudun belirli bölgelerine rahatsızlık vermekte ve güzelliğe gölge düşürmektedir.
Güzelliğinin istenmeyen ve baş edilemeyen tüyler yüzünden gölgelenmesini istemeyenler için Bioder kullanımı çok kolay bir ürün geliştirmiştir.
Bioder Bio Epilation Vücut Serumu, daha uzun süre pürüzsüz kalabilmenize yardım edebilir.
Vücut kıllarının diğer bölgelerden farklı olduğunu ve buradaki yapının daha hassas olduğunu göz önünde tutan Bioder vücut serumu özel olarak hazırlamıştır.
Vücuttaki tüyleri kökten almaya ve tüylerin kuvvetini, çıkış hızını azaltmaya yardım eder. Epilasyon sonrası ciltte oluşan hassasiyeti yatıştırmaya, pHseviyesini düzenlemeye ve cilde nem vermeye de yardımcıdır.
Yüz hariç vücudun her yerinde kullanımına uygundur. Sadece kıl hücrelerini etkilemeye yardımcıdır. Yağ ve ter bezlerine bir etkisi yoktur. Kıl ve ten rengi ayırt edilmez. Sarı tüylerde bile etki sağlamaya yardımcıdır.
Her kadın, pürüzsüz ve kusursuz bir tene sahip olmayı ister. Bioder, size bu konuda yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.
Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2 li Set, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Tem. 2017
(4/5
Başlık : Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set
beklentiniz çok yüksek olmasın, tüylerde geçici bir incelme yapıyor
(Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
ne kadar sürede etkisini gösteriyor?
(Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
09 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
biodere güveniyorum
(Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
17 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bioder gercekten etkili
(Bioder Bio Epilation Vücut Serumu Forte 30 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler