Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2'li Set

ZZ8526

Markası : Bioder

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2'li Set, tüyleri köklerinden almaya, kuvvetini, büyüme hızını azaltmaya yardım eder.

Daha fazla detay

59.00 TL

53.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 531 tupara Toplam tutarı: 0.53 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2'li Set

Kadınların sıklıkla istenmeyen tüylerden şikayet ettiklerini duymuşuzdur. İstenmeyen tüyler, kadınalrın kendilerine olan güvenin sarsılmasına, kendilerini daha bakımsız hissetmelerine neden olabilir.
Tüylerden kurtulmak için pek çok yönteme başvurulur. Ancak bu yöntemler çoğu zaman acılı olabilir, cildi tahriş edebilir veya sonuç vermez. Çoğu kadın tüylerinden kurtulmak için, vakit harcamak zorunda kalır.
Vücut ve yüz bölgesindeki tüylerin yapıları farklıdır. Bioder markası, ürünlerini bu farklılığı göz önünde bulundurarak geliştirmektedir.
Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte, yüz bölgesindeki tüylerdeazalma, incelme sağlamaya yardımcıdır.
Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri içeren ürün, tüylerin daha geç çıkmasını sağlamaya çalışır.
Uygulanan serumun emilimini artırmak, cildi nemlendirmek için, kutunun içinden çıkan nemlendirici krem kullanılır. Bitkisel içeriği ile cilt yapısına uyumludur.
Kullanımı:
Tüyler kökünden alındıktan sonra, temzi yüz bölgesine sadece ilk üç gün olmak üzere, günde bir kez uygulanır. Ayda sadece 3 gün yeterlidir.
Kıl ve tüy rengi ayırdetmeksizin kullanılabilir.
Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2 li Set, Turuncu Kasa' da bulunmaktadır. İndirimli fiyatlarla siapriş verebilirsiniz.
K

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
kullanan var mı?
(Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
14 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
hanımlar kullananlra burda paylasabilir mi
(Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte 5 ml ve Krem 2'li Set)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler