Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioderma Atoderm Insentive Baume 45 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43156

Markası : Bioderma

3 Item Items

Bioderma Atoderm Insentive Baume 45 ml, çok kuru ve tahriş olmuş cilde sahip bebek, çocuk ve yetişkinler için yatıştırmaya ve arındırmaya destek, besleyici balmdır.

Daha fazla detay

39.50 TL

27.65 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 276 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma Atoderm Insentive Baume

Ürün Miktarı: 45 ml

Ürün Özellikleri: 

- Bioderma Atoderm Insentive Baume, yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için cildin konforunu yeniden kurmaya destek olan cilt bakım kremidir.

- Atoderm serisi, Bioderma tarafından kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için geliştirilmiş bir seridir.

- Kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler, sağlıklı ciltlere kıyasla daha hassas ve narin olur. Cildin kendi nemini üretmediği durumlarda cilt bariyeri kırılganlaşmaya başlar ve cilt dış etkenlerin nüfuzuna açık hale gelir.

- Atoderm serisi, Bioderma laboratuvarları tarafından geliştirilen Skin Barrier Therapy™ ve Ecodéfensine™ patenti sayesinde cildi yatıştırmaya, arındırmaya ve derinlemesine nemlendirmeye destek olur.

- Bioderma Atoderm Intensive Baume, yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltlerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiştir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yüz ve vücuda uygulanabilir.

- Formülündeki Skin Barrier Therapy™ patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasının ve çoğalmasının önüne geçilmesine destek olur.

- Bioderma Atoderm Intensive Baume, yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin giderilmesine katkı sağlar.

- Cildi derinlemesine nemlendirilmesine ve tazelenmesine destek olur.

- Cildin yatıştırılmasına destek olarak cildin rahatlatılmasına katkıda bulunur.

- Bioderma Atoderm Intensive Baume içeriğindeki kanola ve ayçiçek yağları sayesinde cildin beslenmesine ve canlanmasına destek olur.

- Kanola, cilt sağlığının korunmasına katkı sağlar. Zengin içeriğiyle cildin beslenmesine ve yenilenmesine katkıda bulunur. Cildin tazelenmesine ve doğal güzelliğine kavuşmasına destek olur. Cildin nemlenmesine ve rahatlamasına katkı sağlar.

- Ayçiçeği, geniş kullanım alanının yanı sıra cildin zararlı dış etkenlere karşı korunmasına ve cildin daha doğal bir parlaklık kazanmasına destek olur. Cildin doğal bariyerini güçlendirmeye katkıda bulunur. Cildin yenilenmesine ve doğal canlılığına kavuşmasına destek olur.

- Bioderma Atoderm Intensive Baume’nin, hassas cildiniz için özel olarak formüle edilen içeriği parfüm içermez.

- Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.

- Dermatolojik güvenlik ilkelerine uygun olarak üretilmiştir.

- Bioderma Atoderm Intensive Baume, cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine ve cildin doğal yapısının korunmasına destek olan cilt bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Atoderm Intensive Foaming Gel ile temizlenmiş ve nazikçe kurulanmış cildinize günde 1 veya 2 kez Atoderm Intensive Balm uygulayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol miktarda ılık suyla yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Bioderma markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler