Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioderma Atoderm Intensive Creme 500 ml

ZZ30026

Markası : Bioderma

0 Item Items

Çok kuru ve atopik ciltlere nemlenme ve yatışma sağlamaya yardımcı Bioderma Atoderm Intensive 500ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

99.50 TL

89.55 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 895 tupara Toplam tutarı: 0.90 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bioderma Atoderm Intensive 500ml - Çocuk ve Yetişkinler İçin Yatıştırmaya, Arındırmaya Yardımcı Bakım Kremi :

Bioderma Atoderm Intensive 500ml

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma Atoderm Intensive

Ürün Miktarı: 500ml

Ürün Özellikleri: Bebek, çocuk ve yetişkinlerde ciltte nemlenme sağlamak için geliştirilmiştir. Çok kuru ve atopik ciltlere bakım sağlar. Günlük kullanıma uygun olan ürün, hem yüz hem de hem de vücutta kullanılabilir. Cilt tarafından kolayca emilir ve kısa bir sürede etkisini göstermeye çalışır. Ciltteki tahrişi, kaşıntıyı, gerginliği ve kuruluğu hafifletmeye, yatıştırmaya, rahatlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Oldukça yoğun bir yapısı vardır, ancak cilde rahatsızlık hissi vermez. Pompalı şişesi ile uygun miktarda ürün kullanımı sağlar.

Sonuç: Çok kuru ve atopik ciltlerde nemlenme sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cilde günde bir veya iki defa kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur, hem yüz hem de vücut için kullanılabilir.

İçerik: Beta-sitosterol/ çinko, Lipigenium kompleksi içerir.

 

Her cildin yapısı ve ihtiyacı birbirinden farklıdır. Cilt sağlığını korumak için, cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler kullanmak önemlidir.  Farklı yapıdaki ciltlerin sorunları da farklıdır. Sıklıkla görülen cilt sorunlarından biri de cilt kuruluğudur.

 

Cilt kuruluğu, ciltte gerginliklere, cildin hassaslaşmasına, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunların görünmesine sebep olabilir. Cilt kuruluğunun pek çok çeşidi ve farklı sebepleri olabilir. Yanlış kozmetik kullanımı, kullanılan bir takım ilaçlar, klimalı ortamlar, hava değişimleri, cilt bakımlarının düzenli olarak yapılmaması cilt kuruluğunda etkili olabilir.

 

Cilt kuruluğunda gerekli önlemler alınmadığında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşmak mümkündür.

Bioderma Atoderm Intensive 500ml, çok kuru ve atopik ciltlere bakım sağlamaya yardımcı olabilecek bir üründür. Şiddetli ve tekrarlayan cilt kuruluklarında kullanılabilir. Ciltteki kaşıntı, gerginlik ve rahatsızlık hissini azaltmaya, ciltte yatışma ve rahatlama sağlamaya yardım eder.

 

Ciltte kuruluktan dolayı oluşan tahrişi hafifletmeye, cilt bariyerlerini güçlendirmeye ve cilde nemlenme ve yumuşaklık sağlamaya çalışır. Cilt yapısı ile uyumlu özelliktedir. Günlük kullanıma uygundur, hem yüz hem de vücutta kullanım için idealdir.

 

Cilt tarafından kolayca emilir ve kısa sürede etki sağlamaya yardımcı olur. Bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde cilt nemlenmesi sağlar.

 

Bioderma Atoderm Intensive 500ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler