ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediye

7284

Markası : Bioderma

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml, Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediyesi ile , Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek dereceli koruma ve daha yoğun bronzluk sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

109.5 TL

Kazanacağınız puan 1095 tupara Toplam tutarı: 1.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası BakımSütü Hediye :

Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediye :

Marka Adı : Bioderma

Ürün Adı : Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediye

Ürün Miktarı : Bioderma Photoderm Bronz Spf 50; 200 ml -Güneş Sonrası Bakım Sütü; 100 ml.

Ürün Özellikleri : Bioderma Photoderm Bronz Spf 50; Cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya yardım eder ve doğal bronzlaşma etkisini hızlandırmaya, daha kalıcı olmasını sağlamaya yardımcıdır.

Güneş Sonrası Bakım Sütü; Güneşlenme sonrası cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye yardımcı süttür. Yetişkin ve çocukların kullanımı için uygundur.

Sonuç : Güneşlenme sırasında ve sonrasında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardım eden ürün ve sonrasında cildi nemlendirmeye yardım eder.

Kullanım Şekli  : Bioderma Photoderm Bronz Spf 50; Güneşlenmeden önce sprey formundaki şişesiyle kolayca uygulayın. Güneşlenirken iki saatte bir tekrar kullanın. Suyla temas ve kurulanma sonrasında da tekrar uygulayın.

Güneş Sonrası Bakım Sütü; Güneşlnem sonrası tercihen duştan sonra temiz ve kuru cilde masaj yaparak uygulayın, gün içinde bir kaç kez kullanabilirsiniz.

*Bioderma Photoderm Bronz spf 30 :

Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek dereceli koruma sağlamaya, bronzlaştırmayı da hızlandırmaya yardımcı olur.

Güneşin tüm canlılar üzerinde olduğu gibi insanlar üzerinde de olumlu etkileri bulunmaktadır, ancak zararlı ışınlar cilt üzerinde sağlığı tehdit edebilecek pek çok zarara da neden olabilmektedir.

Bronzlaşmak, pek çok kişi için güzel görünmenin yollarından biridir. Ancak zararlı etkileri de dikkate alarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Ürün, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından yüksek koruma faktörü ile korumaya yardım eder, aynı zamanda doğal bronzlaşmanızı hızlandırmaya ve daha kalıcı olmasını sağlamaya da yardımcıdır. Sprey formunda tasarlanmış olan bir üründür.

Zamanla, ozon tabakasının da incelerek etkisini kaybetmesiyle güneşin zararlı ışınları cilt üzerinde daha fazla olumsuz etkiler göstermeye başlamıştır.

Açık tenli kişiler mutlaka etkili bir ürünle korunmalıdırlar.

Ayrıca ciddi, ağrılı yanıklar da oluşabilmektedir.

Ürünün içeriğinde özel patentli Hücresel Bioprotection® formülü bulunur.

Sprey formu sayesinde cildin her yerine kolaylıkla uygulama sağlar.

Pek çok üründe görülebilen komedojenik yapıya sahip olmadığından ciltte gözenekleri tıkamaz, yağlı ve beyaz bir tabaka bırakmaz.

Fotostabil olan ürün, suya karşı dayanıklıdır.


Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan önce tüm vücuda uygulayınız.


Güneşte fazla kalındığında, deniz veya havuzdan çıktıktan sonra, spordan sonra terlediğinizde uygulamayı tekrarlayınız.

Güneşlenme öncesi cildin yapısına uygun koruyucular kullanmak önemlidir.

Bioderma Photoderm Bronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediye :

*Güneş Sonrası Bakım Sütü (Hediye) :

Cildi nemlendirerek, yatıştırmaya ve rahatlatmaya yönelik bir üründür. Bir sonraki güneş temasına karşı cildi hazırlamaya yardımcı olur.

Bioderma, güneş öncesi ve sonrası bakımlarını içeren Photoderm serisini geliştirdi. Güneş öncesi cildinizi korumaya almaya, güneş sonrası cildinize ekstra koruma sağlamada yardımcıdır.

Bioderma Photoderm Apres Soleil - Nemlendirici ve Yatıştırıcı Güneş Sonrası Sütü 100 ml, tüm ciltlerin kullanımına uygun, güneş sonrası nemlendirici ve yatıştırıcı süttür.

Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Yetişkin ve çocuklar kullanabilir.

Foto yaşlanma belirtilerini geciktirmeye yardım eder.

Bronzluğun uzun süreli kalıcı olmasına yardımcı olur.

Bir sonraki güneşlenme için cildi hazırlamaya yardım eder.

Peptit C ile güçlendirilmiştir.

Kullanım Şekli:

Güneşlenme sonrası temiz cilde uygulayın.


Bioderma PhotodermBronz Spf 50 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü (Hediye), uygun fiyata ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler