Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Spray 400 ml + After Sun 100 ml HEDİYE

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

7289

Markası : Bioderma

2 Item Items

Bu sayfadan indirim fırsatı ile sipariş verebileceğiniz Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Spray 400 ml + After Sun 100 ml HEDİYE, suya dayanıklı ve parfüm içermeyen yapısı ile ciltle çok iyi bir tolerans sağlayan yüksek dereceli koruyucudur.

Daha fazla detay

199.50 TL

169.58 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1695 tupara Toplam tutarı: 1.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Spray 400 ml + After Sun 100 ml HEDİYE

Marka Adı : Bioderma

Ürün Adı : Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Spray 400 ml + After Sun 100 ml HEDİYE

Ürün Miktarı : Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Spray 400 ml + After Sun 100 ml HEDİYE

Ürün Özellikleri : Bioderma Photoderm Max Spf 50 400 ml; Güneşin ciltte neden olabileceği erken yaşlanma belirtileri,  kuruluk gibi etkilerini azaltmaya yardımcı yüksek dereceli güneş koruyucudur. Sprey formu ile kolay uygulanır, yüz ve vücut kullanımı için uygundur. Açık renk cilde sahip kişilerde aile boyu kullanım sağlayabilirsiniz. Yağlı tabaka bırakmadan kolayca uygulanabilir. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Güneş Sonrası Bakım Sütü 100 ml ; Cildin güneşlenme sonrasında hissedebileceği kuruluk, gerilme hislerini gidermeye, cildi yumuşatarak nemlendirmeye yardımcıdır. Çocuklarda da kullanılabilir. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Sonuç : Güneşlenme öncesinde cilde UV koruması sağlamaya ve sonrasında cilde nemlendirici bakım sunmaya yardımcı ürün hediyesi ile birliktedir.

Kullanım Şekli : Bioderma Photoderm Max Spf 50 400 ml; Güneşlenmeden önce yüz ve vücuda uygulayınız. Gözlere kaçırmamaya dikkat ediniz. Yüze kullanırken ele sıkarak yüzünüze sürebilirsiniz. Göz çevresi ve göze kaçırmamaya dikkat ediniz.

Güneş Sonrası Bakım Sütü 100 ml; Tercihen temiz ve kuru cildinize uygulayınız. Masaj yaparak iyice yediriniz. Harika kokusu ile cildi hızlı şekilde nemlendirerek yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

İçerik : Paraben içermezler.

**Bioderma Photoderm Max Spf 50 :

Bioderma tarafından geliştirilen ürün, 50 derecelik koruma faktörüne sahiptir ve Bioderma Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediyesi bulunmaktadır.

Bioderma Photoderm Max Spf 50, UVA ve UVB ışınlarına karşı üst düzeyde koruma sağlamaya yarayan güneş koruyucu ürün, sprey formunda olduğundan kolay birşekilde uygulanır. Bioderma tarafından geliştirilen ürün, 50 derecelik koruma faktörüne sahiptir.

Ürün, güneşin zararlı UVAve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder.

Patentli BIOprotection® kompleksi içermektedir.

Sprey formunda olan ürün, hafif yapısı sayesinde ciltte rahatsızlık hissi yaratmadan, etkili bir koruma sağlamaya yardım eder.

Ciltte beyaz kalıntı bırakmaz. Kolay uygulanır ve vücudun her yerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz, cilt tarafından emilir. Ürün, 400 ml olan formu ile aile boyu kullanım sağlamaya yardım eder.

Güneşin zararlı ışınlarına korunmasız bir şekilde maruz kalınmasıyla cilt, normalden çok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye ve hasarlanmaya başlar. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile zararlı güneş ışınlarından korunmak gerekliliğini anlatmaktadırlar.

Solgun, çilli ve açık tenli kişiler etkili ve yüksek koruma faktörlü bir ürünle korunmalıdırlar. Güneşin zararlı ışınları ciltte lekelenme ve çillenmeler, foto yaşlanma, kuruluklara neden olabilir.

Bioderma Photoderm MAX Spray SPF50 400ml, suya dayanıklıdır, parfüm içermez ve ciltle çok iyi bir tolerans sağlar.

Non - komedojenik yapısı sayesinde gözenekleri tıkamaz.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan önce tüm vücuda uygulayınız.

Güneşte fazla kalındığında, deniz veya havuzdan çıktıktan sonra, spordan sonra, terlediğinizde uygulamayı tekrarlayınız.

Bioderma Photoderm Max Spf 50 400 ml - Güneş Sonrası Bakım Sütü 100 ml. Hediyeli :

**Bioderma Güneş Sonrası Bakım Sütü( Hediye):

Güneş banyosundan sonra kullanılarak cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan bir üründür.

En hassas ciltler de bile güvenle kullanılabilir. Cildinizi etkili bir şekilde nemlendirerek, cildi bir sonraki güneş banyosuna hazırlar.

Güneşe bağlı oluşan rahatsızlık ve hasarları yatıştırır, kuruluğu nemlendirir ve güneşe bağlı yaşlanma ve lekelenmeleri azaltmaya destek olur.

Kuruluğu engellediğinden cilt soyulmaz, güneşe bağlı tahrişi yatıştırır.

Bronz görüntünün kalıcılığının artmasını da destekler.

Hafif yapısı ile kolay uygulanır, ciltte hızla emilir. Çok güzel bir kokuya sahiptir, cildi derinlemesine nemlendirir ve rahatlatır.

Kullanım Şekli :

Güneşten sonra tercihen duşun ardından tüm vücuda ve yüze uygulayabilirsiniz.

Gece yatmadan önce uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.


Bioderma PhotodermMAX Spray SPF50 400ml,Bioderma Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediyesi ile sitemizde satılan, uygun fiyatlı bir üründür. Ucuzluğun yeni rengi Turuncu Kasa.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler