ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Spray 200 ml + Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Fluide 40 ml

ZZ21026

Markası : Bioderma

0 Item Items

Güzel bir bronzluk güneşten korunmak için yardımcı Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Spray 200 ml + Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Fluide 40 ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

109.50 TL

104.02 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 1040 tupara Toplam tutarı: 1.04 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Spray 200 ml + Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Fluide 40 ml

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF 50 200 ml + Bioderma Photoderm Bronz Fluide Spf50+ 40 ml

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Spray 200 ml + Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Fluide 40 ml

Ürün Miktarı: Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Spray 200 ml + Bioderma Photoderm SPF 50+ Bronz Fluide 40 ml

Ürün Özellikleri: Cildi Güneş’in zararlı ışınlarına karşı korumaya çalışır. Doğal bronzlaşmayı hızlandırmaya yardımcı ürünlerdir.

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF 50 ; Vücutta kullanım için uygundur, cildin doğal bronzlaşma sürecinde hızlanma ve yoğunluğun artmasını sağlamaya yardım eder. Oktokrilen, alkol, paraben içermez. Gözeneklerde tıkanıklığa neden olmaz.Bronzlaşmayı hızlandırmanın yanı sıra cildi zararlı UV ışınlarına karşı yüksek derecede korumaya yardım eder.

Bioderma Photoderm Bronz Fluide Spf 50 ; Yüz bölgesinde kullanıma uygundur, Cildin doğal bronzlaşmasını hızlandırmaya ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaya yardım eder. Paraben içermez. Akışkan formüle sahiptir, ciltte beyaz izler bırakmadan koruyuculuk sağlamaya yardım eder.

Sonuç: Sağlıklı bronzluk elde etmenize yardımcı olmaya çalışırken, güneşe karşı koruyuculuk sağlamaya da yardım eder.

Kullanım Şekli: Ürünler güneşe çıkmadan önce kullanılmalı ve güneş altında uzun süre kaldığınızda, sudan çıkıp kurulandığınızda yenilenmelidir.

Yaz aylarında, hemen hepimiz bronzlaşmak isteriz. Oysaki Güneş ışınlarına, uzun süre maruz kalmak,ciltte hasarlanmalara neden olabilir. Kesinlikle Güneş’e koruyucusuzçıkılmamalıdır.

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF 50 200 ml + Bioderma Photoderm Bronz Fluide Spf50+ 40 ml

Bioderma markası, müşterilerinin memnuniyeti için, bir çok cilt bakım ürünü geliştirmiştir. Büyük bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz de cilt tipinize uygun ürünler seçebilirsiniz.

Bioderma PhotodermBronz Spray SPF 50 200 ml; transparan özellikte, yüksek faktörlü bir Güneş koruyucusudur. Doğal bronzlaşma sürecini, hızlandırmaya ve yoğunlaştırmaya çalışır. Alerji yapma riski minimumdur.

Cildi kurutmaz ve nemli tutmaya çalışır. Sprey formu ve transparan yapısı ile, size uygulama kolaylığı sağlar. Hem yüzünüzde hem de vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Kutu, kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Güneş’e çıkmadan önce, yeterli miktarda uygulanmalıdır. İhtiyaç duydukça yenilenebilir.

Bioderma Photoderm Bronz Fluide Spf50+ ; hassas ve açık ciltler için geliştirilmiş bir Güneş koruyucudur. Bronzlaşma sürecini hızlandırmaya çalışır.

Güneş’ten kaynaklanan yaşlılık belirtilerini azaltmaya çalışır. Hızlı, yoğun, kalıcı ve doğal birbronzluk sağlamaya çalışır.

Hafif yapısı ile,cilde yağlı bir his bırakmaz. Kolaylıkla emilir ve cildi kurutmaz. Spf 50 derecelik, bir Güneş koruması sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli:Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Güneş’ e çıkmadan önce, yüz bölgesine bolca ve eşit miktarda sağlanır. Belirli aralıklarla yenilenir. Kullanılan ürün miktarı azaltılırsa, koruma etkisi de azalır.

Bioderma PhotodermBronz Spray SPF 50 200 ml + Bioderma Photoderm Bronz Fluide Spf50+ 40 ml ürünlerini, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler