Bioderma White Objective Foaming Gel Moussant 500 ml

42655

Markası : Bioderma

Barkod : 3401562953211

0 Item Items

Bioderma White Objective Foaming Gel Moussant 500 ml, cildi, nazikçe temizlemeye ve ciltteki kahverengi lekelerle mücadele etmeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

99.5 TL

- +

Kazanacağınız puan 995 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bioderma White Objective Foaming Gel Moussant 500 ml

 Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma White Objective Foaming Gel Moussant 

Ürün Miktarı: 500 ml

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri

Ürün Özellikleri: Cilt tonunda eşitlenme ve aydınlanma sağlamaya yardımcı cilt temizleyicidir. Lekeli ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Kahverengi lekelerin görünümünde hafifleme sağlamayı amaçlar. Kremsi, parfümlü ve köpüren formülü yüz ve vücutta temizlik ve aydınlık etkisi sağlamaya yardımcıdır. Yüksek cilt toleransına sahiptir. AHA’ larla birlikte soyucu tanecikler içerir. Ciltte hassas bir temizlik sağlar.

Sonuç: Ciltteki leke görünümleriyle mücadele etmeye ve cilde aydınlık bir görünüm saylamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Nemli cilde köpürtülerek uygulanır ve ardından durulanır. Haftada 1-2 kez cil maskesi olarak kullanabilirsiniz. Maske olarak uygulamak için, kalın bir tabaka halinde cilde uygulanır ve 5 dakika sonra, hafifçe ıslatılarak köpürtülür ve durulanır.

Göz çevresi uygulamaya dahil edilmez.

İçerik: Sabun içermez.

 

Cilt lekelerinin pek çok farklı sebebi olabilir. Ancak sebebi ne olursa olsun, cilt lekeleri cildin bütünlüğünü, pürüzsüzlüğünü ve homojen görünümünü olumsuz yönde etkiler.

Bioderma White Objective serisi lekeli ciltlere özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşur. Bioderma White Objective Foaming Gel Moussant 500 ml, lekeli ciltlerde hassas bir temizlik sağlamaya ve aydınlık, eşitlenmiş bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Cilt ile toleransı yüksektir.  Maske olarak kullanıma da uygundur. Leke görünümüyle mücadele etmeye çalışır. Parfüm içeren formülü, kremsi

BBioderma White Objective Foaming Gel Moussant 500 ml, aynı boyuttaki bedava ürünü ile birlikte Turuncukasa.com adresinde indirimli fiyata satılmaktadır.

 


Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.