Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Biotene

Biotene ürünleri ile ilgili bilgi alabilmek, indirimli fiyatlarla sipariş verebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Biotene Ürünleri

Biotene Ürünleri, insan sağlığını ön planda tutan ve çözüm odaklı, kaliteli ürünleri ile bilinen GlaksoSmithKlane (gsk) tarafından tasarlanan ürünlerdir.

Ağız bakımınız için ürünler tasarlayan Biotene markası özellikle ağzındaki kuruluk ve bunun yarattığı sorunlardan dolayı şikayetçi kişiler için tasarlanmış ürünlerden oluşan bir seriye sahiptir.

Ağız kuruluğu dudaklarda, ağız içinde, boğazda görülebilir ve kişinin hayat kalitesini etkilemeye neden olabilir.

Biotene serisinde bulunan ağız ve diş bakımı ürünleri ile ağız içinde ph dengesi sağlayabilir ve kuruluklardan korunabilirsiniz.

Nefesinizde oluşan kötü kokular, ağız içinde yapışkanlık hissi, sık yaşadığınız boğaz ağrıları, ağız içinde oluşan ve acı veren kabarcıklar, gece uyurken ağız kuruluğunun çok rahatsızlık vermesi, baharatlı ve katı yiyecekleri yutarken zorlanma ağız kuruluğu yaşadığınızın göstergesidir. Bu sorunları yaşıyorsanız ağız kuruluğu için tasarlanan Biotene ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Önlenemeyen ağız kuruluğu bu etkilerin daha da artmasına, rahatsızlık hissetmenize neden olabilir.

Biotene ağız bakım ürünleri ağız içinde nemlendirme sağlamaya ve ağız içinin ph dengesinin yeniden normale dönmesine yardımcı olur.

Ağız kuruluğu pek çok nedene bağlı olarak görülebilir. Pek çok rahatsızlığın yan etkisi olarak sık sık ağız kuruluğu çekerken, kullandığınız bazı ilaçlar, yaşınızın ilerlemesi de ağız kuruluğuna yol açabilir.

Biotene Ürünleri ve Fiyatları

Tükürüğün içeriğinde bulunan enzimler ağız içinde koruyucu özelliktedir, kuruluk nedeniyle bu enzimler eksildiğinde kullanabileceğiniz Biotene Ağız Bakım Suyu 500 ml içeriğinde bulunan enzim sistemi ile tükürüğün kendi savunma sistemini güçlendirmeye ve eksik olan enzim sisteminin yerini doldurmaya yardımcı olur. Ağızın içindeki doğal floranın yeniden sağlıklı bir düzeyde olmasına yardım eder.

Bu şekilde yeniden ihtiyacı olan dengeye kavuşan ağız içinde kuruluk nedeniyle oluşan hassasiyet, kötü kokular, boğaz ve ağızdaki rahatsızlık hissi gibi, etkiler giderilmiş olur.

Biotene Ağız Bakım Suyu 500 ml, alkol içermeyen formülü ile ağız içinizde rahatlama ve yatışma sağlamaya yardımcı olur, hassas bir şekilde ağız içinizi temizler. Ağız florasının normale dönmesine yardımcı olur.

Ağız içinin sağlığının korunması çok önemlidir. Ağız içerisinde yaşadığınız rahatsızlıklar tüm vücudunuzu, beslenmenizi, günlük hayatınızı etkiler. Uygun ürünlerle ağız ve diş temizliği yapılmalı ve eğer ağız içinde rahatsızlık yaşıyorsanız buna uygun ürünlerle de bakım yapmalısınız.

Biotene markasına Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.