Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30 ml

11420

Markası : Bioxcin

0 Item Items

Kadınlara özel saç güçlendirmeye yardımcıBioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30 ml'yi bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

24 TL

Kazanacağınız puan 240 tupara Toplam tutarı: 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30 ml 

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30ml :

Marka Adı : Bioxcin

Ürün Adı : Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı

Ürün Miktarı : 30 ml

Ürün Özellikleri : Kadınlara özel bakım yağı, saç dökülmesi sorunlarına karşı tasarlanmıştır ve bitkisel içeriklere sahiptir. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir ve alerjik reaksiyon gösterme riski en aza indirilmiştir.

Saç dökülmelerini azaltmaya, saçlı deride yağ salgısını düzenlemeye, saçlara parlaklık ve canlılık vermeye, kepek oluşumlarını azaltmaya yardımcı olur.

Sonuç : Daha sağlıklı, gür ve güçlü saçlara kavuşabilmenize yardım.

Kullanım Şekli : Temiz ve kuru saç diplerinize 5-10 damla kadar damlatınız ve masaj yaparak iyice yediriniz. Ardından durulanmaya gerek olmaz.

İsteğe göre bitkisel yağın üçte biri şampuan içerisine etkilenerek de kullanılabilir.

İçerik : Flavonoidler , Betasitosterol, Omega-6, Omega-9 , Ave E Vitamini, Zeytinyağı içermektedir.

Herkes güzel, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister.Özellikle de kadınlar için saçlar çok önemlidir. Ancak bazı nedenlere bağlı olarak saç kayıpları yaşanabilmektedir.

Kadın ve erkeklerde saç dökülmeleri genelde farklı özelliklerde olur ve erkek tip ya da kadın tipi saç dökülmesi olarak adlandırılır.

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30ml :

Kadın tipi saç dökülmeleri, saç ayırma çizgisi ve devamında görülen seyrelme, ya da saçın tamamında saç tellerinin incelmesi, zayıflaması olarak görülmektedir. Bu dökülmeler iç ya da dış olarak pek çok nedenden dolayı görülebilir.

Çevresel faktörler, kullandığınız bazı ilaçlar, saçlara zarar veren kozmetik ürünler, bazı rahatsızlıklar, stres, dengesiz beslenme gibi bazı nedenler saçlarınızın dökülmesine yol açabilir. Saç telleri köklerden beslenir ve köklerden ölür.

Zarar gören saç telleri korunma amaçlı bir uyku dönemine girerler, uyku döneminde uzamaları durur, cansızlaşır ve incelmeye başlarlar.Köklerden uyandıramadığınızda ölürler, bu nedenle kökleri besleyerek canlandırmak yeniden güç kazandırmak gerekir.

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30ml :

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı, kadınlarda saç köklerini ve saçlı deriyi beslemeye ve saçlarınızın yeniden canlanarak parlaklık, güç kazanmasına, dökülme sorunlarında azalma sağlamaya saç tellerin köklerden ya da koparak dökülmeleri azaltmaya yardım eder.

Bioxcin markası, bitkilerin gücünden faydalanılarak formüle edilmiş ürünlerden oluşmakta ve doğanın gücünü cildinize taşımaktadır.

Bioxcin ile güzel saçlara kavuşabilirsiniz.

Bioxcin Femina Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Yağı 30 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir saç bakım ürünüdür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler