Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar 300 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Bioxcin

11008

Barkod : 8697432096163

36 ₺

Kuru normal saçların kullanımı için tasarlanmış olan, hamilelik sonrası dökülmeleri önlemeye yardımcı olabilecek, Bioxcin Femina Şampuanı, sayfamızdan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar

300 ml 

Bioxcin Femina Şampuan Bayan Kuru/Normal Saçlar 300ml :

Marka Adı : Bioxcin

Ürün Adı : Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar

Ürün Miktarı : 300 ml

Ürün Özellikleri : Kuru bir görünümde olan cansız saçlara canlılık, yumuşaklık ve parlaklık etkisi vermeye, dökülmelerde azalma sağlamaya ve yeni saç oluşumunu desteklemeye yardım eder. Özellikle zor taranan, koparak dökülen saçlara yumuşaklık vermeye yardım eder. Normal saçlarda oluşan dökülmelerde de etkilidir.

Sonuç : Saçlara yumuşaklık ve nem verirken canlanmasına ve yeni saç oluşumunu desteklemeye yardım eder.

Kullanım Şekli : Suyla ıslattığınız saçlara köpürterek uygulayın, ardından bol su ile durulayın.

İçerik : Biocomplex B11( vitamin ve mineraller),Silicium,Niacinamide içerir. Biocomplex B11 içeriğinde vitaminler A, B1,B2,B5, B9, Mineraller (Bakır, çinko, demir, kalsiyum), DoymamışYağ Asitleri (Omega-6 ve Omega-9),Flavonoidler (Kemferol, Apigenin, Mirisetin)bulunur.

Bioxcin Femina Şampuan Bayan Kuru/Normal Saçlar 300ml :

Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar,dökülmelerde etki sağlamaya, bakım yapmaya ve yeni saç oluşumunu desteklemeye yardım eder.

Saçlarımız pek çok etkene bağlı olarak kurur, dökülür ya da canlılığını yitirir. Özellikle sık alınan duşlar, deniz ve havuz suyunun,güneşin kurutucu etkisi, dengesiz beslenme, çevresel etkiler, sıkça kullanılan zararlı kozmetik işlemler gibi pek çok nedene bağlı olarak saçlarınız da seyrelme ve kuruluk görülebilir.

Kadın tipi saç dökülmeleri, saçların ayrılma noktasından başlayarak görülen seyrelmeler, saç tellerinde incelme ve saçın geneline yayılan seyrelmeler ile görülür.

Saç telleri köklerden uyku moduna geçer ve yeniden uyarılmadıklarında bir zaman sonra koparak ve köklerden dökülmeye başlar.

Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar, bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir ve saçların köklerini uyararak canlandırmaya,saç dökülmelerinde azalma sağlayarak yeni saç oluşumunu desteklemeye yardım eder. Kuru ve normal yapıdaki saçları besleyerek yumuşaklık kazandırmaya ve hacimli bir yapı kazandırmaya yardım eder. Saçların yumuşayarak kolay taranması ve parlaklık kazanması da desteklenir.

Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar, TuruncuKasa’da ucuz fiyat farkı ile satılmakta olan bir üründür.

11008

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Bioxcin Femina Şampuan Kuru-Normal Saçlar 300 ml

Kuru normal saçların kullanımı için tasarlanmış olan, hamilelik sonrası dökülmeleri önlemeye yardımcı olabilecek, Bioxcin Femina Şampuanı, sayfamızdan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16