Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde

Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde

Markası : Bioxcin Ürünlerini Gör

11140

8697432090000

5/1
SATIŞ FİYATI 97.86 TL
909
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde

Marka Adı: Bioxcin
Ürün Adı: Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde
Ürün Miktarı: Her biri 300 ml
Ürün Özellikleri: Kuru ve normal saçların kullanımına uygundur. Saç dökülme sorunu olan ya da saçlarını korumak isteyen kişiler kullanabilirler. Saçı diplerden itibaren beslemeye ve korumaya çalışır. Saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve parlak bir görünüm katmaya çalışır.
Sonuç: Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Islak saçınıza hafifçe masaj yaparak uygulayın. Daha sonra iyice durulayın.
İçerik: Amino Acid Complex, Alanine, Arginine, Histidine, Phenylalanine, Serine, Biotinyl-GHK, Vitaminler, Biotin, Mineraller, Flavonoidler, Doymamış Yağ Asitleri, Melissa Officinalis Leaf Extract, Salicylic Acid etken maddelerini içerir.
Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları, 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, saç ve cilt bakım ürünleri geliştirmiştir. Kullanıcılarını doğal güzelliğe kavuşturmayı amaç edinmiştir.
Bioxcin Klasik Şampuan,kuru ve normal saçların kullanımına uygundur. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Saç köklerine nüfüz ederek, saçı beslemeye ve korumaya çalışır.
Bioxcın Genesis Şampuan Kuru Ve Normal Saçlar 3 al 2 öde
Saçınızı temizlerken kurutmaz. Bitkisel kaynaklıdır. Renklendirici, Paraben, Mineral Oil, Phenoxyethanol ve Silikon içermez. 
Saç dökülmelerini azaltmaya  ve saçları güçlendirmeye çalışır. Saçın doğal uzama süresine katkı sağlar. Saçın esnekliğini artırmaya çalışır. Parlak ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcıdır. Saça sağlıklı bir görünüm sunmayı amaçlar.
Bioxcin serum ile birlikte kullandığınızda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür. Hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bioxcin Klasik Şampuan Kuru-Normal Saçlar 3 al 2 öde

97.86TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim