Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bitki Derman

Bitki Derman, doğal içerikli ürünleriyle, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, leke karşıtı, akne karşıtı, yaşlılık karşıtı ürünleri bulunmaktadır. Bitki Derman'ın doğal içerikli ürünleri, modern labaratuarlarda işlenmektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Bitki Derman Ürünleri

Herbalist Leyla Çabuk’ un İstanbul’ daki uygulama merkezinde yıllardır geliştirdiği bitkisel karışımlar, Bitki Derman markasıyla geniş kitlelere ulaşmaya devam etmektedir. Bitki Derman ürünleri, kullanıcılara doğal yollarla çözüm sunmaya çalışır. Bitki Derman bakım setleri, bitkisel içeriklerden ve şifalı bitkilerin özlerinden oluşur. Bitki Derman ürünleri ile istenmeyen tüylere, saç dökülmesi sorununa, akne problemlerine, yaşlılık belirtilerine, selülit ve çatlak görünümünde yardımcı olmaya çalışır.

Bitkiderman Menengiç Sabunu, doğal içeriklerle formüle edilmiş bir üründür. Saç dökülmesine karşı geliştirilen bir bakım setinin parçasıdır. Saçlardaki dökülme sorununda etkilidir. İnce saç tellerini kalınlaştırmaya, sağlıklı saç oluşumunu artırmaya yardımcı olur.

Ürünlerin set halinde kullanılması ile daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sabununuzu sadece saç diplerinde kullanmaya özen gösterin, saçlarda kuruluğa yol açabilir. Menengiç sabunu, tamamen doğal içeriklerle formülize edilmiştir.

Hacimli, dolgun saçlar hem sağlık açısından hem de görünüm açısından önemlidir. Ancak saçlarımız birtakım iç ve dış etkenlere bağlı olarak dökülebilir, yıpranabilir. Kullandığımız ürünler de saçlarımızın ve cildimizin sağlığı açısından büyük önem taşır. Bitki Derman saç bakım ürünleri, saç yapısıyla dosttur.

Günümüzde tüketiciler, bilinçlendi ve kimyasal içerikli ürünlerden uzak durmaya başladı. İnsanlar doğala, doğallığa yönelmeye, bitkisel içerikli ürünler kullanmaya başladı. Bitki Derman ürünleri, doğal malzemelerle üretilir.

Bitki Derman Ürünleri ve Fiyatları

Doğal içerikler, modern labaratuarlarda işlenerek, kullanıcılara ulaştırılır. Bitki Derman ürünleri bitkisel içeriklere sahip olmanın yanı sıra, İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından bilimsel olarak da onaylanmıştır.

Herkes pürüzsüz bir cilt, sağlıklı saçlar, kusursuz bir ten ister. Ancak zamanın etkileri, kullanılan yanlış ürünler, yapılan yanlış uygulamalar, Güneş in zararlı etkileri gibi bir takım değişkenler saça, cilde olumsuz etkilerde bulunabilir. Cilt ihtiyaçlarımıza çözüm bulmak için kullandığımız çoğu ürün de kimyasal içeriklere sahiptir.

Doğal içerikli ürünlerden oluşan Bitki Derman markasına, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve kampanyaları takip ederek, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.