Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Blade

Blade markası 1996 yılından beri, Türkiye' de tüketiciyle buluşmaktadır. Aromel kozmetik bünyesinde üretilen, erkeklerin kullanımına özel geliştirilmiş olan, parfüm ve deodorantları ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

11 ürün var.

Blade Ürünleri

Blade, deodorant ve parfümlerinin enerjik kokularıyla tercih edilen bir koku serisidir.

Blade ürünleri, Aromel kozmetik bünyesinde üretilen, erkeklerin kullanımına özel olan, deodorant ve parfüm serisidir ve 1996’dan beri Türkiye’de tüketiciyle buluşan Blade, dış ambalajının canlı ve enerjik görünümünü etkilerine ve kokularına da yansıtmıştır.

Blade markası, erkeklere özeldir ve bünyesinde pek çok kişisel bakım ürünü ve koku serisi barındıran, 1976 yılında kurulmuş olan Aromel kozmetik tarafından üretilmektedir. Farklı zevklere hitap eden, meyvemsi, odunsu ve baharatlı kokularıyla farklı zevklere farklı kokular sunmaktadır.

Blade Cooler Deo SprayErkek Deodorantı, serinlik ve ferahlığı teninizde hissettirmeye yardım edecek ve sizi ter kokularına karşı korumaya, kalıcı koku etkisini de gün boyu korunmasına yardımcı olacaktır. Bergomat, lavanta, yeşil bambu yaprakları, karabiber, Hindistan cevizi, ananas, yasemin ve kaşmir ağacı içerir.

Blade Stronger Deo Spray Erkek Deodorant, doğa, bitki ve deniz meltemi kokularını birleştiren, harika kokusuyla da gün boyu güzel kokmanıza yardım edecek olan bir deodoranttır, sporda, işte, tatilde her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda. Üst notalarda; ananas, limon, mandalina, portakal kokusu içerir. Orta notalarda; ada çayı, narin ve yeşil notlar içerir. Alt notalarda; amber, misk, odunsu kokular içerir.

Blade Ürünleri ve Fiyatları

Parfümde nota denildiği zaman kastedilen şey, hissedilen parfüm kokusudur. Parfüm kullanıldığı andan itibaren, farklı kokular yayar. Parfümün üst notası, parfüm ilk sıkıldığında hissedilen kokudur. Etkisi kısa sürede geçer. Orta notanın etkisi birkaç saat sürer. Orta nota, parfümün nasıl koktuğunun anlaşılması bakımından önemlidir. Alt notadaki kokular ise, parfüm uygulandıktan sonra ve orta notadaki kokular etkisini kaybetmeye başladıktan sonra ortaya çıkmaya başlar.

Blade Racer EDT Erkek Parfümü, diğer Blade parfümleri gibi erkeksi hatlar örnek alınarak tasarlanmış olan keskin ve köşeli hatlara sahip, keskin, kalıcı ve çarpıcı kokuya sahiptir. Limon, bergamot, mandalina, yasemin, müge, sedir ağacı, musk ve amber içerir.

Blade Faster EDT Erkek Parfümü, fresh ve odunsu kokuların birleşiminden oluşur. Kendinizi ferahlamış ve enerjik hissetmenize neden olabilir.

Deodorantlar ve parfümler, kişinin kendini iyi hissetmesini, ter kokusuna karşı korunma sağlanmasını sağlarlar. Güzel kokmak, hem bakımlı ve temiz bir görünümün hem de etrafa karşı olumlu bir izlenimin önemli bir unsurudur.

Blade markasına ait, parfüm deodorantları, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünü sipariş verebilir ve kendi kokunuzu seçebilirsiniz.