Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Blanx

Alkolsüz formülü ile dişlerinizde ve ağız içerisinde temizlik sağlamaya, plakları gidermeye ve yeni plak oluşumunu önlemeye, nefesinize ferahlık kazandırmaya yardımcı Blanx ağız gargarası izlanda yosun ekstresi içermektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Blanx Ürünleri

Blanx markasında bulunan ağız çalkalama suyu, ağız içinde etkili bir temizlik sağlamaya ve nefesinizi ferahlatmaya yardım eder.

İzlanda yosunu ekstresi ile formüle edilen Blanx, alkol içermez.

Ağız ve diş temizliği vücudunuzun tüm sağlığı açısından oldukça önemlidir. Temizliği tam olarak sağlanamayan dişer ve ağız içerisinde acı veren kabarcıklar, çürükler, diş kayıpları, nefesin kötü kokması gibi etkiler görülebilir.

Vücudun sindirim sistemini başlangıcı ağızdır. Ağızdaki rahatsızlıklar ve buna bağlı dişlerin kaybı ile ağızda yiyeceklerin tam olarak öğütülmesi sağlanamaz bu da mide, bağırsak gibi sindirim sistemlerinde rahatsızlıklara yol açabilir.

Dişler düzenli olarak her gün en az 2 defa fırçalanmalıdır. Ancak dişlerin sadece fırçalanması yetmez, diş ve dişlerin arasını temizleseniz de ağız içinizde, yanak, damak, dil, diş etlerinizde de gerekli hijyeni sağlayabilmek için ağız çalkalama suyu kullanmanız gerekir.

Blanx Ürünleri ve Fiyatları

Blanx Ağız Gargarası, diş fırçasının ulaşamadığı her bölgede temizlik sağlamaya yardım eder. Dişlerin daha beyaz ve temiz olmasını sağlamaya, plakları gidermeye ve yeni plak oluşumlarını önlemeye yardım eder.

Dişlerinizi çürüklere karşı korumaya yardımcıdır ve nefesinize ferahlık etkisi sağlamaya yardım eder.

Özellikle en arka dişlere, damaklara ulaşamayan fırça ile eksik kalan hijyeni ağız gargaraları ile tamamlayabilirsiniz.

Vücudunuzun, saçlarınızın ya da cildinizin temizliği gibi dişlerine ve ağız içinin temizliği de çok önemlidir ve gereklidir.

Sağlığınız açısından önemli olan bu temizlik, güzelliğiniz açısından da çok önemlidir. Nefesinizin kötü kokması, dişlerinizin lekeli, sarı, kirli görünmesi, dişlerin eksikliği tüm çekiciliğinizi kaybetmenize yol açar.

Bu da sosyal ve gündelik hayatta dışlanmanıza bile yol açabilir.

Blanx markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.