Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bliss

Bliss, bir dünya markası olarak cildinizin temizliği, canlılığı ve bakımını sağlamaya yardımcı ürünler tasarlamaktadır. Güzel ve düzgün görünüm için çalışan ürünlerden başka, cildin genç görünümünü desteklemeye yardımcı pek çok ürünleri de bulunmaktadır. Oksijen maskeleri ile cildin canlı, parlak ve sağlıklı görünümü desteklenir.

Bliss Ürünleri

Amerikan kökenli olmasına rağmen Fransız dermo kozmetiğinin avantajlarından faydalanmayı ihmal etmeyen çok önemli bir markadır. Spa merkezleri ile ünlü olan Bliss cilt konusunda uzman bir marka olarak zaman içinde son derece kaliteli ürünler geliştirmiş ve bu ürünleri kendi spa merkezlerinde kullanmıştır.

Nitekim bir dünya markası olarak sivrilen Bliss günümüzde tüm dünyaya yayılmış olan tesisleri ile birebir gerçek cilt sorunları ile mücadele etmekte ve yüzlerce çalışanı ile cilt sorunlarına karşı mükemmel çözümler sunmaktadır. Son yıllarda en çok ön plana çıkan markalardan biri olarak daima kalite ve çözüm üreten, doğal termal ürünler sunan firma pek çok açıdan memnun edici bir marka olarak önerilir.

Ürünlerinin temeline doğal formülleri koyan Bliss markası cilde hassas davranmayı ve onu her açıdan korumayı bir görev saymıştır. Kan portakalı, limon, adaçayı, biber özü ve en önemlisi de oksijen moleküllerini içeriğine koyan marka cildi tamamen doğal yollarla yenilemeyi ve güzellik sunmayı hedeflemektedir.

Bliss 15 Dakikada Derinlemesine Etkili Enzim Maskesi, cildi ölü hücrelerden, kir ve yağ fazlasından arındırmaya, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildin temizlenerek nefes alması, canlılık kazanmasına yardım eder. İçeriğinde bulunan enzimler cildin daha etkili bir şekilde arınmasına yardımcı olur. Gözeneklerin sıkılaşarak küçülmesi ve cildin pürüzlerinden arınmasına yardım ederek daha düzgün bir cilt görünümü oluşması için çalışır.

Güneşin UV ışınları, kullanılan bazı ilaçların etkisiyle, hormonal değişimlerin yaşandığı hamilelik, ergenlik dönemleri, menopoz ve ilerleyen yaş ciltte melanin salgılanmasının dengesizleşmesine ve ciltte lekeler oluşmasına yol açabilir. Lekeler, ciltte kısmi olarak veya cildin tamamında görülebilir. Cilt, düzgün görünümünü yitirerek, sağlıksız, donuk ve mat bir hal alabilir.

Bliss Ürünleri ve Fiyatları

Bliss Leke ve Ton Farklılıklarına Karşı Bakım Serumu, cildinizde bazı nedenlerle ortaya çıkmış leke sorunları için tasarlanmıştır. Cilde daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Cildin görünümünde daha düzgün ve eşitlenmiş bir ton oluşması için çalışır.

Bliss Anti Aging Etkili Yüz Yıkama Jeli, cildi derinlemesine temizlemeye, yaşlanma etkilerine karşı korumaya ve cildin genç görünümünü korumasına yardım eder. Ürün, cildi makyaj ve kir kalıntılarından arındırmaya; ölü hücreleri temizlemeye yardım eder. Cildin oksijen dolaşımını uyarmaya ve arttırmaya bu şekilde cildin aydınlık ve parlak görünmesine, nem kazandırmaya yardım eder. Bir yüz temizleme ürününden beklediğinizden daha fazlasını Bliss ile elde edebilirsiniz. Ürünün içeriği spa formülü ile geliştirilmiştir.

Her yaş grubu için özel bir seriye sahip olan Bliss Selülit Kremi, bacaklar, baldır, kalça, basen gibi bölgelerde yerleşmiş selülitlerin görünümünü azaltmaya yardım eder. Özellikle kadınların korkulu rüyası olan selülitlerle savaşmak hep çok zor olmuştur. Bliss şimdi size işinizi kolaylaştırmaya yardımcı bir selülit ürünü ile bakım öneriyor. Daha düzgün görünümlü bir vücuda Bliss ürünleri ile ulaşabilirsiniz.

Yüzünüze ışıltı kazandırmaya ve gençliğinizi pekiştirmeye yardımcı olmak için Bliss Maske serisini kullanabilirsiniz. Bliss Oksijen maskesi göz çevresi bakımınızı tamamlamaya yardım eder.

Oksijen maskesi yüz ve göz çevresi için farklı formlarda bulunmaktadır. Oksijen desteği ile cilde canlanmış, aydınlık ve daha düzgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bliss Anti Aging Etkili Serum, yaşlanma belirtileri oluşmuş ciltlerde kullanıma özeldir. Kırışıklık ve ince çizgi görünümlerinde azalma sağlamaya, cilde parlaklık ve canlılık vermeye yardım eder. Yeni oluşacak yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlamaya da yardımcıdır.

Bliss her sorununuzda etkin çözümler için yardımcınız olur. Cilt ve vücut bakımlarınızda etkili çözümler için Bliss ürünnlerini deneyebilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfasından Bliss ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim