Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bobble

Değişik renk ve büyüklüğe sahip olan Bobble Water Bottle ürünlerine buradan ulaşabilir ve siz de suyunuzu kendi şişenizde koku, klor ve kireçten arındırabilirsiniz.

Booble Ürünleri

Amerikan şirketleri dünya genelinde birçok ülkenin ve markanın sahip olduğu anne ve bebek bakım ürünleri ile ilgili olarak her zaman lider konumda olan, bünyesinde ve firmalarında son teknoloji ürünleri kullanmaktan çekinmeyen ülkelerden biridir. Amerika menşeli firmalar içerisinde insan sağlığı ve çocuk sağlığı için yıllardır ürünler üreten Bobble firması bunlardan biridir.Bobble Water Bottle, ülkemizde de çok beğenilerek kullanılan ürünlerdir.

Firma bünyesinde üretilen su içme kapları son derece hijyenik, kimyasal etkisi neredeyse hiç olmayan aynı zamanda bu kaplarda kullandığı teknoloji ile son derece kullanışlı ürünler ortaya koymaktadır. Ürünleri içerisinde en fazla tercih edileni ise su içmek için kullanılan ve ağız kısmında filtre özelliği bulunan yapısıdır.Bobble Water Bottle kullanımı son derece kolaydır.

Şişelerin içerisinde bulunan ve suyun içerisinde süzücü olarak görev yapan bölüm farklı renklere sahiptir. Şişelerin farklı boyutlarda seçenekleri de bulunmaktadır.

Filtre sistemi karbon tabanlıdır. Musluk suyunda bulunan kireci, kokuyu ve kloru azaltmaya yardım eder.

Çeşme suyunu da rahatlıkla içebilmenize imkan sağlamaya yardımcı olan bu şişe yaklaşık 300 şişe su içebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. FDA onaylı olarak tasarlanmış olan bu suluklar BPA içermezler.

Defalarca doldurarak yeniden kullanabileceğiniz şekilde geliştirilmiştir.

Bobble Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle dışarıda daha fazla vakit geçirmeyi seven kişiler, sporcular yanlarında su taşımak isterler. Her seferinde su satın almak yerine ya da bazı suları rahatça içebilmeniz için Booble Water şişeçeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.

Ürünün şişesini ve filtresini elinizde sabunla ve ılık su kullanarak yıkayabilir ve ardından kurutarak ihtiyacınız olan hijyeni sağlayabilirsiniz.

Ucunun yapısı sayesinde dökülmeden yanınızda taşıyabilir, ince ucundan kolayca suyunuzu içebilirsiniz.

Temizliğinden emin olmadığınız suyu içememelisiniz. Şişenin filtre sistemi, su içindeki hastalığa neden olabilecek zararlı oluşumlara etki sağlamaz. Sadece klor, koku, kireçleri süzmeye yardım eder.

Dünyada da beğenilerek kullanılan bu ürün özellikle gençler tarafından çok tercih edilmektedir.

Su vücut için son derece faydalıdır. Gün içerisinde eğer önemli bir hastalığınız yoksa en az 2-3 litre kadar su tüketmeniz gerekmektedir. Su tüketmek cildiniz için de önemlidir. Vücudun arınmasına ve böbreklerin daha iyi çalışmasına yardımcıdır.

Özellikle dışarıda sık sık vakit geçiren, yürüyüş yapan ve bu şekilde ter kaybeden kişilerin ise daha fazla su tüketmeleri gerekir. Aksi halde vücutta susuzluğa bağlı rahatsızlıklar oluşabilir.

Turuncu Kasa Sitesin’den Bobble Water ürünlerine ulaşabilirsiniz.