Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Breathe Right 10'lu Paket Alana 4'lü Paket Hediye Normal Boy

ZZ12088

Markası : Breath Right

0 Item Items

Burun tıkanıklığını açmaya ve horlamayı azaltmaya yardımcı olan, Breath Right ürününü, kampanyalı fiyatıyla satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Breathe Right 10'lu Paket Alana 4'lü Paket Hediye Normal Boy

Breathe Right 10'lu Paket Alana 4'lü Paket Hediye Normal Boy

Breathe Right 10'lu Paket Alana, Breathe Right 4'lü Paket NormalBoy HEDİYE!

Normal ciltler için geliştirilen normal boydaki burunbantları, burun tıkanıklığını açmaya ve horlamayı azaltmaya yardımcı olur.Burun bantları, burnu açarak daha rahat nefes almaya yardımcı olmak içintasarlanmıştır.

Burundan nefes alımını kolaylaştırarak, ağızdan nefes almayıönlemeye yardım eder. Böylece geceleri uyurken horlamayı da azaltmaya yardımcıolabilir.

Özel yapışkan bantlar, burna yapışarak, sabit kalmasınayardım eder. Esnek yay biçimindeki parçalar, burun kanatlarını dışa doğruçekmeye ve burun kanallarını açmaya yardımcı olur. Burna uyacak biçimdeyapılmıştır.

Breathe Right 10'lu Paket Alana 4'lü Paket Hediye Normal Boy

İlaç içermeyen burun bantları özellikle geceleri uyurkenrahat nefes almanıza yardım eder.

Horlama sorunu yetişkin insanların %45inde bazı zamanlarda,%25inde sürekli görülmektedir. Horlama sorunu en çok kilolu erkeklerde görülür.Yaşla birlikte bu sorun da artmaktadır. Breathe Right burun bantları rahatnefes almaya ve horlamayı azaltmaya yardımcı olur. Normal ve büyük boyçeşitleri bulunur. Büyük boyu daha geniş burunlar için tasarlanmıştır. Ayrıca çocuklar(5-12yaş arası) için özel geliştirilen burun bantları da vardır.

Kullanım Şekli:

Bantlar, tek kullanımlıktır. Temiz burna, içteki koruyucutabakayı çıkararak yapıştırın. Burnun ortasına gelecek biçimde yapıştırmayadikkat edin. İki ucuna bastırarak, iyice yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Spor ve egzersizden yarım saat önce takılabilir.

Uyarı:

Güneşten yanmış, tahriş olmuş ve yaralı cilt üzerineuygulamayınız. Her bant, tek kullanımlıktır. Günde 12 saatten fazlakullanmayın. Ciltte kızarıklık ve tahriş olması durumunda kullanımı durdurun. Geceve gündüz kullanıma uygundur. İçerisindeki doğal kauçuk lateks bazı kişilerdealerjiye sebep olabilir.

Breathe Right 10'lu Paket Alana 4'lü Paket Hediye Normal Boy,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler