Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

12041

Markası : Breath Right

2 Item Items

Çocukalrın hassas cildine uygun geliştirilmiş olan, Breathe Right Burun Bandını, uygun fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

20.00 TL

12.6 TL

37% indirim

- +

Kazanacağınız puan 125 tupara Toplam tutarı: 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Miktarı: 1 kutu içerisinde 12 adet burun bandı bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Burun tıkanıklığı, sıklıkla karşılaşılan ve hayat kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Normal şartlarda burundan nefes almaya şartlanan vücut, ağızdan nefes almaya başlayınca uyku düzeniniz alt üst olur.

- Yetişkinleri olumsuz yönde etkileyen burun tıkanıklığı, çocuklar için de oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bütün bir gece boyunca burnu tıkalı olan çocuk, bütün ailenin gece boyunca ayakta kalmasına neden olabilir.

- Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin özel paketi, burnu tıkalı olan çocukların nefes almasını kolaylaştırmak için üretilmiştir.

- Dünyada milyonlarca kişi tarafından rahat nefes almak için tasarlanmış olan Breathe Right burun bantları, şimdi de çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir.

- Geceleri, burun kanaları daralarak boğaz kasları gevşer. Bu durumda havanın burun kanallarından geçmesini zorlaştırır.

- Breathe Right Burun Bandı ise, burun kanallarını hassas bir şekilde genişleterek açılmasını sağlar. Böylece hava akışını arttırarak rahat nefes alınmasına destek olur.

- Aynı zamanda ağızdan nefes almak yerine burundan nefes almayı sağlayarak horlama probleminin azaltılmasına da katkıda bulunur.

- Çocukların gece burnundan nefes alamamaları oldukça sıkıntılı durumlara sebep olabilir. Bu nedenle çocuklarda meydana gelen burun tıkanıklılığının ciddiye alınması gerekir.

- Zor ve uykusuz geceler, tatsız sabahları beraberinde getirmeden kullanacağınız Breathe Right Burun Bandı hayatınızı kolaylaştıracak etkili bir çözümdür.

- Breathe Right ürünleri, daha rahat nefes almanıza destek olarak, daha iyi uyumanızı ve daha iyi hissetmenizi sağlamak için geliştirilmiştir.

- Ürünü tercih ederek çocuğunuzun kolay nefes almasını ve rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz.

- Cilde zarar verici herhangi bir madde içermeyen ürün, çocukların hassas cildi düşünülerek üretilmiştir.

- Esnek yapısı sayesinde burun üzerine kolayca yapışır ve tende rahatsızlık hissi yaratmaz.

- Otrinatura'dan Breathe Right burun bantları tek kullanımlıktır. Bir defa kullanılmış olan ürün ikinci kez yapıştığında hiçbir şekilde etkili olmaz.

- 5-12 yaş çocuklar için uygun olan burun bandını, güvenle kullanabilirsiniz.

- Paket içerisinde bulunan bantlar, çocukların dikkatini çekecek şekilde iki farklı renkten oluşur.

Kullanım Şekli: Burun bandını iki yanındaki yapışkan bantlardan burnunuzun üzerine yerleştiriniz.

Kullanım Sıklığı: Bir bant 12 saatten fazla kullanılmamalıdır. İhtiyaç hissedilen durumlarda ürün rahatlıkla kullanılabilir.

Breathe Right Burun Bantları uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'da satılmaktadır. Ürünü satın almak için sitemizi tercih ederek ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Cocuklari hem rahatlatıcı etkiye sahip hem de güvenilirliği yuzde yuz Teşekkürler.
(Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler