Breathe Right Burun Bandı Normal Boy 20 Adet %33
  • Breathe Right Burun Bandı Normal Boy 20 Adet %33

Breathe Right Burun Bandı Normal Boy 20 Adet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Breath Right

30723

Barkod : 757145102761

₺22,50

Breathe Right Burun Bandı rahat nefes almanızı ve iyi hissetmenizi sağlar. İçeriğinde 20 adet bulunmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Breathe Right Burun Bandı Normal Boy 20 Adet 

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Adı: Breathe Right Burun Bandı Normal Boy

Ürün Miktarı: 20 Adet

Ürün Özellikleri: Burun tıkanıklığına bağlı durumlarda daha verimli nefes alıp vermede yardımcı olabilecek bir ürün.

Sonuç: Daha rahat nefes alma ve daha iyi uyku uyumanızı sağlar.

Horlama yetişkinlerin sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Nefes alıp verirken uyku esnasında rahatsız edici bir gürültü olmasından ziyade üst solunum yollarındaki direncin de varlığına işaret ediyor ve horlayanın da uyku kalitesini bir nevi bozuyor. Uyku sırasında burnun görevi büyük rol oynamaktadır. Burun tıkanık ise horlama şiddeti de artmaktadır. Öncelikle horlamanın nedeni araştırılmalıdır.

Ciddi derece de bir problem yok ise burun tıkanıklığına bağlı bir durumdan kaynaklanıyorsa daha rahat nefes alabilmeniz için Breathe Right ile daha iyi bir uykuyu seçebilirsiniz. Breathe Right burun bandı ile rahat nefes alıp verir güzel bir uyku ile uyursunuz. Burun bandı, burun hava kanallarını açarak nefes almanıza yardımcı olacağı için gecenizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

Breathe Right burun bandı ilaç içermez. Horlamayı azalttığı klinik olarak kanıtlanmış burun tıkanıklığına anında rahatlama sağlamaya yardımcı bir üründür.

İyi bir uyku insan vücudunun en iyi ve özel bir gereksinimidir. 6 saatten daha az 9 saatten daha fazla uyunmamalıdır. Fakat bu uyku sürecinde rahat bir şekilde uyunmalıdır. Öncelikle yatak ve yastık seçimi kaliteli bir uykunun en temel takımıdır. Daha sonrası burun tıkanıklığını önleyebilecek yardımcı şeyler yapmak sizin elinizdedir. Geceleri burun tıkanıklığından ve horlamadan uykunuzun bölünmesi sizin ve size yakın olan kişilerin uyku düzenini bozmaktadır. Bu nedenle ertesi gün kendinizi hem yorgun hem de uykusuz hissedersiniz.

Breathe Right sadece geceleri değil gün içerisinde alerjik durumlarda ya da burun tıkanıklığı yaşadığınız bir durumda da kullanabilirsiniz. İyi bir nefes mutlu geçirebileceğiniz bir güne neden olacaktır. Breathe Right, 5 yaşının altındaki çocuklar için tavsiye edilmez. Bantlar medikal bir yapıştırıcı ile yapıldığı için burun tıkanıklığına iyi gelmektedir.

Bu ürünün ambalajında kauçuk lateks içerdiği için kauçuk lateks alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Horlayan kişiler de yapılan çalışmalarda horlamada azalma saptandığı belirtilmiştir.

Breathe Right Normal boy burun bandının içeriğinde 20 adet burun bandı bulunmaktadır. Normal boy ve normal ciltler içindir. Güneşten yanmış ya da tahriş olmuş cilt üzerine yapıştırmayınız.

Kullanım Şekli: Burun bandının iki yanında bulunan yapışkan kısımlar burnun iki yanına gelecek şekilde yapıştırılır. Günde 12 saatten uzun kullanılmamalıdır.

Breathe Right Burun Bandı Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır.

30723

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Breathe Right Burun Bandı Normal Boy 20 Adet

Breathe Right Burun Bandı rahat nefes almanızı ve iyi hissetmenizi sağlar. İçeriğinde 20 adet bulunmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16