Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Broadway

Broadway markası, takma tırnak ve makyaz malzemeleri gibi ürünleri ile, kullacılar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Kadınların güzelliklerini ön plana çıkarmaya çalışan marka, kullanıcı memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır.

16 ürün var.

Broadway Ürünleri

İnsanların güzel görünmeleri ve daha üst düzey bir özgüvene sahip olmaları için dünyanın önde gelen birçok firması makyaj ve dermokozmetik ürünleri ortaya koymaktadır. Dünyaca ünlü birçokmarka üretmiş olduğu ürünlerle müşteri memnuniyetini yakalamya çalışmaktadır. Dünya üzerinde birçok ülkede satış rakamları yakalayan, köklü geçmişi ve başarıları ile Broadway firması bu markalardan sadece biridir. Fransızların ünlü marka kadınların daha güzel ve canlı durmaları için makyaj malzemeleri ve takma tırnak gibi ürünleri kendi bünyesinde üretmektedir. Ürünlerinin tamamının sağlıklı ve güvenilir olması çocuklar için olan birçok ürününün de bulunması ile tasdik olmaktadır.

Bakımlı eller ve tırnaklar özellikle kadınlar için çok önemlidir bir insanla iletişim halindeyken elleri ve tırnakları dikkatimizi çeker. Bir kişi dış görünümüne ne kadar özen gösterirse göstersin, bakımsız tırnaklara sahipse, özensiz görünebilir.

Bakımlı kadınlar, tırnaklarına da bakım yapmayı ihmal etmezler. Manikür, tırnak etlerinin alınması, tırnakların nemlendirilmesi, tırnakların güzel görünmesine neden olur.

Tırnakları güzel, çekici ve bakımlı göstermenin yollarından biri de oje uygulamasıdır. Oje kullanmak çoğu kadının vazgeçemediği bir alışkanlıktır. Oje çoğu zaman bir aksesuar, bir tamamlayıcı unsurdur. Ancak oje uygulaması için zaman ayırmak ve vakit harcamak gerekir.

Broadway Ürünleri ve Fiyatları

Broadway markası, tırnaklarına düşkün kadınlar için pratik bir ürün geliştirmiştir. Broadway imPRESS Takma Oje D110 Lil Drumr Grl, hoş rengi ve farklı deseni ile beğenerek kullanabileceğiniz bir üründür. Oldukça kolay ve vakit almayan bir uygulaması vardır.

Ojeyi bozmadan kurutabilme derdinize son verecek bir üründür. Oje şişesi tasarımlı şık üründe 24 adet ve 12 farklı boyda takma oje bulunur. Küçük bir tırnak törpüsü ve temizleme mendili bulunur. Kolayca takılıp, kolayca çıkarıldığı için, tırnaklara zarar vermez, pratik bir uygulamaya sahiptir.

Kendi el tırnaklarınıza uygun olan on tane takma ojeyi yan yana dizin. Temizleme mendili ile tırnaklarınızı temizleyin. Tırnaklarınızın kısa olmasına özen gösterin. Takma ojelerin şeffaf olan kısmı, tırnakların dibine gelecek şekilde bandını çıkarın. Takma ojeyi tırnağınıza yerleştirdikten sonra, parmağınızla iyice bastırarak yapıştırın. Uç kısımlarını törpüleyerek, daha düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Ojenizi, tırnak kenarlarından çekerek çıkarın. Asetonun içine parmağınızı yaklaşık 20 saniye kadar tutarak da çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım biçiminize göre yaklaşık bir hafta kadar bir süre tırnakta kalabilir.

Broadway markasına ait takma ojelerin farklı renkleri ve farklı desenleri bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun olan ojeyi seçebilirsiniz.

Broadway markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. Sitemizi takip ederek, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.