Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Brut

Brut, klasik ve modern tarzı harmanlayan erkeğin kokusu. Farklı özellikte deodorant, parfüm ve after shave ürünleri ile hem babalar hem de oğulları tarafından çok beğenilmektedir.

Brut  Ürünleri

1964 yılında kurulan bir Fransız markası olan Brut özellikle parfüm ve deodorantları ile ön plana çıkmış çok önemli bir kozmetik markasıdır. Başta erkekler için ürünler sunan bir marka olmasına karşın zaman içinde kadınlar için de ürünler sunan Brut markası genel olarak güçlü erkeğin simgesi olarak bilinmektedir. Benzersiz kokuları ve eşsiz tasarımları ile modern bir marka olmayı başarmış olan Brut her açıdan üstün ve çeşitlilik sunmaktadır. Ülkemizde olduğu gibi dünyada da talep gören marka özellikle Avrupa’da da erkeklerinin en çok tercih ettiği ürünlere sahiptir. Tıraş ürünleri de sunan marka erkekler için uzun yıllardır değerli bir markadır.

Brut, deodorant çeşitleri uzun yıllardır erkeklerin beğenerek kullanmakta olduğu kokulara sahiptir.

Erkeklerin kişisel bakımlarında önem verdikleri en önemli şeylerden bir de güzel kokmaktır. Banyo yaparak temiz giysiler giydiğinizde kendinizi rahat ve temiz hissedersiniz ancak günün ilerleyen saatlerinde etraftaki toz, kir ve ter kendinizi daha kirli hissetmenize neden olur. Kullanacağınız deodorantlar kendinizi daha bakımlı ve temiz hissetmenize yardımcı olabilir.

Brut Oceans Deo Spray Erkek Deodorant 200ml, kalıcı özelliğinin yanında etkileyici ve ferahlatıcı etki sunmaya da yardımcıdır.

Günün her saati kullanarak tazelenebilir ve erkeksi kokunuzla kadınların da ilgisini çekebilirsiniz.

Brut Musk EDT Erkek Parfüm 100ml, odunsu notalara sahip özelliği ile kalıcı ve çarpıcı etkiye sahiptir.

Brut Ürünleri ve Fiyatları

Brut Original Deo Spray Erkek Deodorant 200ml,en üst notalarında limon, bergamot, lavanta, anason ve fesleğen kokuları, orta notalarda sardunya, yasemin ve ylang ylang kokusu hissedilirken en alt notalarda ise sandal ağacı, meşe yosunu, vetiver, paçuli, tonka fasulyesi ve vanilya kokusu ile farklı ve çekicidir.

Brüt erkeğinin klasik ve modern tarzı birleştiren çarpıcı etkisini siz de yaşayabilirsiniz.

Brut Plexi Madalyonlu EDT Erkek Parfüm 100ml, meşin, yosun, odunsu ve yeşilliklerden oluşan kokusuyla size klasik bir Brut kokusu etkisi yaratabilir.

Brut markasında erkeklere özel parfüm çeşitleri, deodorant çeşitleri, after shave çeşitleri bulunmaktadır. Tüm ürünlerin ortak özellikleri uzun yıllar öncesine dayanan üstün tecrübe, kalite, etkileyici ve kalıcı kokular, çarpıcı etkisidir.

Deodorant çeşitlerini temiz ve kuru cildinize, kıyafetinize sıkarak daha uzun süre etkisini koruyabilirsiniz.

Parfümleri ise boyuna ve göğüs bölgesine sıkarak daha uzun süre etkisini korumasını sağlayabilirsiniz.

Gün içerisinde tekrar kullanarak her zaman güzel kokmanız mümkün.

Uzun yıllardır, tıpkı bir miras gibi erkeklerin çok tercih ettiği markalardan olan Brut, hem babaların hem de oğullarının kokusu.

Brut markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.