Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bübchen

Bübchen markasındaki çocuklara özel temizlik ve bakım ürünleri özenle formüle edilmiştir. Bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz bakım ve temizlik ürünlerinin yanı sıra çocuklar için de şampuan ve duş jeli çeşitleri bulunmaktadır.

25 ürün var.

Bübchen Ürünleri

Bübchen’in kurucusu Ewald Hermes, oğlu Bübchen’in gaz sancısı için rezene, anason, kişniş ve meyan kökünden oluşan sakinleştirici bir çay hazırlar. Eczacı olduğundan kendi bilgilerine dayanarak hazırlamış olduğu bu çay çoğu annenin talep etmesiyle satışa sunulur. Ewald Hermes, çayla birlikte çeşitli bebek bakım ürünleri de geliştirir ve satışa çıkarır.

Bübchen firması 1983 ylından bu yana Nestle Deutschland AG şirketine aittir. İlk ortaya çıkış olduğu günden bu yana çizgisini bozmadan ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de uzun yıllardır annelerin en çok tercih ettiği markalardan olmayı başarmıştır.

Bübchen ürünleri arasında şampuan, duş jeli, banyo köpüğü, krem, pudra, yağ, losyon & süt, pudra, pişik kremi gibi ürünler bulunur. Bübchen bebek ürünleri hassas bebek ciltlerine çözümler sunar. Bübchen bebek bakım seti, şampuanlar, duş jelleri, kremler gibi birçok ürünü içerir.

Bübchen pişik kremi , tahriş olmuş ve kızarmış cildi yenilemeye yardımcı olur. Her bez değişiminde kullanılabilir. Bebeğin hassas cildini nem, tahriş ve pişiğe karşı korumaya yardım eder. Pişik öncesi tüp kremi, yetişkinler cilt tahrişinde ve kurumuş-hassas ciltlerin bakımında kullanabilir.

Bübchen Bebek Pişik Öncesi Krem Tüp 100 ml, tahriş olmuş, gerilmiş ve kızarıklıklar oluşmuş cildi yenilemeye yardım eder. Papatya, E vitamini, balık yağı, pantenol ve allantoin içerir, bebeğin cildinde gözenekleri tıkamaz.

Mineral yağ ve parfüm içermeyen ürün doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Yetişkinlerin cildinde oluşan tahrişi yatıştırmak için de kullanılabilir.

Bübchen Ürünleri ve Fiyatları

Bübchen bebek şampuanı, duş jeli ve şampuan olarak kullanılır. Farklı kokulara sahip farklı renklerdeki şişeleriyle bebeklerin ve çocukların ilgisini çeker. Bebeğin narin cildini ve saç derisini nazikçe temizlemeye yardım eder. Sabun içermez.

Bübchen Bebek Şampuanı (Hassas Baş Derisi İçin) 200 gr, bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz bir yeni doğan şampuanıdır. Hassas bebek saç derisi için uygundur. Sabun içermeyen formülü ile göz yakmayan yapıda üretilmiştir.

Doğal etken maddeleri ile hassas saç derisini yumuşak bir şekilde temizlemeye, kuruluğu önlemeye yardımcı olur. Paraben, boyar maddeler içermez. Doğal içeriklerle formüle edilmiştir.

Bebeklerin bakımına özel pudra çeşitleri, pişik kremleri, nemlendirici ürünlerin yanı sıra yeni doğan bebekler için özel şekilde tasarlanmış yeni doğan şampuanları ve yıkama jeli de bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanıma uygundur.

Bebeklerden başka bir de çocukların kullanımına özel şampuan ve duş jeliçeşitleri de bulunan marka, çocukların da çok seveceği ve banyo saatlerinin daha keyifli bir hale dönüşebileceği şekilde harika kokulara, sevimli resimlere sahiptir. Şişelerinin şekli de çocukların hoşuna gidecektir.

Bübchen firması ürünlerini tasarlarken yeni doğan bebekler, bebekler ve çocukların farklı ihtiyaçları ve ciltlerini göz önünde bulundurarak ürünlerini tasarlamıştır.

Saç ve vücut şampuanı, şampuan ve bakımkremi bir arada olan çocuk banyo ürünleri de bulunmaktadır.

Bübchen ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.