ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Burts Bees Kakao ve Cupuaçu Yağları İçeren Vücut Losyonu 170 gr / Burts Bees Cocoa & Cupuaçu Butters Body Lotion

ZZ13127

Markası : Burts Bees

0 Item Items

Burts Bees Kakao ve Cupuaçu Yağları İçeren Vücut Losyonu 170 gr / Cocoa & Cupuaçu Butters Body Lotion, Kuru ciltlerin nem kazanması için tasarlanmış, nemlendiricili, vücut bakım ürünüdür.

Daha fazla detay

70 TL

Kazanacağınız puan 700 tupara Toplam tutarı: 0.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Burts Bees Kakao ve Cupuaçu Yağları İçeren Vücut Losyonu 170gr / Burts Bees Cocoa & Cupuaçu Butters Body Lotion :


//www.turuncukasa.com/prozinc-kuru-kepekli-dokulen-kirilan-yipranmis-ve-zayif-saclar-icin-sampuan-300-ml-3-al-2-ode-32215

Doğal içeriği ile 1984 yılından beri beğenilerek kullanılanBurts Bees ürünleri doğal içerikleri ile pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Vücut losyonu, kakao yağı ve cupuaçuyağı içermektedir.

Cupuaçu sonzamanlarda pek çok üründe kullanılan A, B1, B2, B3, C vitaminleri içeren güçlübir antioksidan bitkidir.

Kakao yağı da E vitamini içermektedir.

Kuru ciltlerin nem kazanması için tasarlanmış olan bir vücut losyonudur.

Kuruluk, pek çok sebepten dolayıoluşabilir; Yetersiz su tüketimi, sıcak veya soğuk hava koşulları, sıkçayapılan duşlar, yanlış ürün kullanımı, suyun, sabunun, kimyasal içeriklikozmetiklerin cildin dengesini bozmasından dolayı ciltte kuruma görülmeolasılığı sık rastlanan sorunlardan biridir.

Ciltte oluşan kurulukların engellenmesi oldukça önemlidir; Kurucilt önce koruyucu nem bariyerlerini, ardından esnekliğini kaybeder, çizgi vekırışıklıklar oluşmaya , pullanmayla deri yüzeyinde dökülmeler, derirenginde donuklaşmalar görülebilir.

Doğru ürünü, düzenli bir şekilde kullanarak cildinizi nemlendirerek kuruluğa ve kuruluk sebebiyle oluşabilecek sorunlara karşı korumaya yardım edebilirsiniz.

Burts Bees Kakao ve Cupuaçu Yağları İçeren Vücut Losyon, cildin nemlenerek, güçlenmesine ve yapılanmasınayardımcı olur.

Cildiniz nem kazanarak gerginliklerinden, batma hissinden kurtulabilir.

Kullanım Şekli :

Tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayınız.

Özellikle banyodan sonra kullanarak kuruluklardankorunabilirsiniz.

Burts Bees Bal ve Süt İçeren Vücut Losyonu 170 gr, Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyatlı, doğalbir nemlendirici losyondur.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler