Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant

8165

Markası : Caldion

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata alabileceğiniz Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant, ter kokusunu önlemeye yardım ederken etkisini gün boyu korur.

Daha fazla detay

21 TL

- +

Kazanacağınız puan 210 tupara Toplam tutarı: 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant :

Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant :

Caldion deodorantlar farklı zevklere hitap eden kokularıyla sizi gün boyu ter kokusundan korumaya yardım edecek üstelik harika ve kalıcı kokularıyla da size ferahlık hissi kazandırmaya yardım edecek.

Üst notalarında hissedilen turunçgiller ve serin marin notalarının etkileyiciliği, odunsu kokuların buğulu bir şekilde hissedilir olması ile dinamik erkeğin çekici kokusu olacak.

Sizi ter kokusundan korumaya yardım eden ürün, kalıcı özelliği sayesinde de kendinizi gün boyu zinde ve tazelenmiş hissetmenize yardım edecek.

Tüm gün, hareket halindeyken bile kendinize güvenin, kokunuzla büyüleyin.

Caldion serisinde bulunan deodorant, rollon ve parfümler Hunca kozmetik tarafından üretilmekte ve beğenilerinize sunulmaktadır.

Yenilikçi ruhu ile her geçen gün değişik kişisel bakım ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Kişisel bakım konusunda insanları bilinçlendirmeyi kendine vazife edinmiş bir marka olarak bu sektörde pek çok farklı ürünler geliştirmektedir.

1996 yılında ilk defa Türkiye’de tüketiciye ulaşmış ve kısabir zaman içerisinde hem erkek hem de kadınlara yönelik seriler oluşturarak beğeni kazanmıştır.

Deodorant, parfüm, deo stick, rollonlarla geliştirmiş olduğu serisi ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant :

Caldion, ilk çıktığı günden bu yana çizgisini aynı şekilde devam ettiren ve çok tercih edilen kokulardan oluşan bir markadır ve Hunca kozmetik tarafından üretilmektedir.

Güzel kokmak günlük, kişisel bakımın ve temizliğin önemli bir parçası ve vazgeçilmezidir.

Caldion serisinde bulunan koku çeşitlerinden olan deodorant ve rollonlar, hem hafifolan kokularıyla size ferahlık sağlamaya hem de ter yerine güzel kokmanıza yardım ederler.

Hunca kozmetik tarafından üretilen, pek çok kişisel bakım ürünü bulunmaktadır ve Hunca Kozmetik, yenilikçi ruhu ile her geçen gün değişik bakım ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Kişisel bakım konusunda insanları bilinçlendirmeyi kendine vazife edinmiş bir marka olarak Hunca, bu sektörde pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve her zevke, her ihtiyaca uygun ürünler sizlere sunmaktadır.

Caldion Jeans Men Deo Spray 150ml Erkek Deodorant, TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin, indirimleri yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler