Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Caldion Night EDT For Men 100ml - Erkek Parfümü

8168

Markası : Caldion

0 Item Items

Bu sayfadan ulaşarak ucuz fiyata satın alabileceğiniz Caldion Night EDT For Men 100ml, Erkek Parfümü, mor şişesi ile size sunulan, kalıcı etkiye sahip, çarpıcı bir kokudur.

Daha fazla detay

59 TL

- +

Kazanacağınız puan 590 tupara Toplam tutarı: 0.59 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Caldion Night EDT For Men 100ml - Erkek Parfümü :

Caldion Night EDT For Men 100ml - Erkek Parfümü :

Özelikle genç erkeklerin hareketli temposuna ayak uydurmaya çalışan parfüm, sizi partilerin gözdesi yapmaya aday.

Renkli, mor, cam şişede satılan parfüm harika ve kalıcı erkeksi kokusuyla hafızalarda yer edecek.

Caldion serisinin ülkemizdeki tesislerde üretimi yapılmaktadır ve uygun fiyatına karşılıkkalıcı ve etkileyici koku seçenekleriyle de beğenilerek tercih edilmektedir.

Üst notalarda yer alan yani ilk algılanan koku, yeşil Frezyadır.

Orta notalarda yer alan lavanta ve menekşe kokuları etkisini hissettirirken, alt notalarda yer alan ve sonradan algılanan kehribar, vetiver ve sandal ağacı da büyüleyici etkiyi arttırmaya yardım ederek, erkeksi ve şık bir koku etkisini kalıcı olarak sunmaktadır.

Caldion Night EDT For Men, Caldion serisinin yeni üyelerindendir, 2006 yılında Caldion serisine katılmıştır. kadın ve erkeklerin kullanımı için seçenekleri bulunur.

Parfüm, kompoze esanslar, naturel bazlı uçucu özellikteki yağlar ve organik ve kimyasal maddelerin bir araya gelmesiyle oluşan sentetik güzel koku verici maddeler parfüm diyerek adlandırılır.

Parfümün tarihçesi, Mezopotamya, Mısır ve Çin 'e kadar dayanmaktadır.

Latince'den gelen parfüm sözcüğü, aslında Dumandan çıkan anlamında olan perfume sözcüğünden türemiş bir kelimedir.

Parfümler,çok daha kalıcı ve yoğun kokulara sahip olurlar.

Caldion Night EDT For Men 100ml - Erkek Parfümü :

Bu yüzden daha fazla kalıcılık ve daha fark edilebilir kalıcılıkta kokular isteyen kişilerin tercihi parfümlerden yana olmaktadır.

Genellikle gece saatlerinde daha çok kullanımı tercih edilen parfümler, farklı notalara sahiptir.

Üst nota kokunun ilk algılanan bölümü, orta nota daha sonra algıladığınız bölümü ve alt notalarda ilerleyen zaman içerisinde, algılanan kokulardan oluşmaktadır.

Caldion, ilk çıktığı günden bu yana çizgisini bozmayan ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan kokularıyla nefes kesen bir seriden oluşmaktadır.

Güzel kokmak günlük bakımın önemli bir parçasıdır.

Hunca kozmetik tarafından üretilen pek çok kişisel bakım ürünü bulunmaktadır ve Hunca Kozmetik, yenilikçi ruhu ile her geçen gün değişik bakım ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Caldion Night EDT For Men 100ml - Erkek Parfümü , TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler