Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant

ZZ8175

Markası : Caldion

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorantının içindeki Lilyum ve gül çiçeklerinin, sarı meyvelerle çarpıcı bileşiminin etkisi gün boyu sürecek ve ter kokularına karşı korunacaksınız.

Daha fazla detay

10.62 TL

Kazanacağınız puan 106 tupara Toplam tutarı: 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant :

Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant :

Benzersiz ve kalıcı kokulara sahip olan deodorantlarıyla Caldion serisinin bir üyesi olan Zen, kadınsılığın heyecan ve coşkulu bileşiminden oluşan harika bir kokudur.

gül çiçeklerinin sarı meyvelerle çarpıcı buluşması ile teninizi saracak ve gün boyu terlemeyi dengeleyerek kokunuzla büyülemenize yardım edecek.

Alt notalarındaki meşe yosunu, sedir ağacının kremsi kokusu ve beyaz misk kokunun etkileyiciliğini arttırmaya yardım ediyor.

Bu farklı notaların bir araya gelerek teninizi sarması mistik bir ahenkle feminen çizgileri daha fazla ortaya çıkartmaya yardım edecek.

Sizin kokunuz hangi Caldion?

Caldion kullandığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Özellikle sık sık terlediğimiz bunaltıcı yaz aylarının sıcaklarında, sprey formu sayesinde ferahlamanızı sağlamaya ve etkisiyle de ter kokmanızıengellemeye yardım edecek ve tüm hareket gerektiren faaliyetlerinizde de ferahve kadınsı kokunuzu muhafaza etmenizi sağlamaya yardım edecek.

Hunca, üretim faaliyetlerini hem Türkiye’de, hem de AvrupaBirliği standartlarına ve yönetmeliklerine uygun olarak yürütmektedir.

Caldion markası 1996 yılında ilk defa tüketiciye ulaşmış ve kısa bir zaman içerisinde hem erkek hem de kadınların beğenisini kazanan kokulardan olmuştur.

Deodorant, parfüm, deo stick, roll onlarla geliştirmiş olduğu serisi ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Caldion, ilk çıktığı günden bu yana çizgisini bozmamış bir seridir ve en çok tercih edilen kokular arasında yer alan ürünleriyle erkeklerin de kadınların da kendi zevklerine özel pek çok farklı çeşidi bulunur.

Günlük olarak kullanabileceğiniz deodorant, gün boyu ter kokmanızı engellemeye ve güzel kokmanızı sağlamaya yardımcı olur.

Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant :

Güzel kokmak temizlik kadar günlük bakımın önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır.

Caldion deodorantlar, hem hafif olan kokularıyla size ferahlık sağlamaya hem de ter yerine güzel kokmanıza yardım ederler.

1957 senesinde kurulan Hunca kozmetik tarafından üretilen pek çok kişisel bakım ürünü bulunmaktadır ve Hunca Kozmetik, yenilikçi ruhu ileher geçen gün değişik bakım ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Kişisel bakım konusunda insanları bilinçlendirmeyi kendine vazife edinmiş bir marka olarak Hunca, bu sektörde pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve her zevke, her ihtiyaca uygun ürünler sizlere sunmaktadır.

Sprey formu ile ferahlık verir, yanınızda rahatça taşımanıza olanak sağlar, ve gün boyu ferahlık verir.

Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant, TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin, indirimleri yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
memnunum tavsiye ederim
(Caldion Zen Women Deo Spray 150ml Bayan Deodorant)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler