Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Captafer

Captafer ürünleri ile ilgili bilgi alabilmek ve ucuz fiyata sipariş vermek için sayfayı incelemeden geçmeyin, indirimleri yakalayın.

Captafer Ürünleri

Prof. Mustafa Nevzat Pısak tarafından 1923 yılında Üsküdar, İhsaniye’de Mustafa Nevzat Laboratuvarı adı altında kurulmuş öncü bir firmadır. Birçok yeniliğin öncüsü olmuştur. Meslek ahlakı ve kaliteli ürün çeşitliliği ile insan sağlığına büyük önem vermiştir.

Sektöründe yılların tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. İnsan, hayatını daha kaliteli ve sağlıklı geçirmesi için çalışan Mustafa Nevzat güvenilir adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. Türkiye’nin en deneyimli kuruluşudur.

2009 yılında üretim tesislerinde iş güvenliği üst düzeye ulaşmış ve bu sayede İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasının sahibi olmuştur.

2012 yılında şirket hisselerinin %95,6’ini ABD’li biyoteknoloji şirketi Amgen tarafından satın alınmıştır. Mustafa Nevzat ve Amgen birlikteliği ile sektörel pazarlarda büyüme potansiyeli arttırmak hedeflenmiştir.

Güvenirlik, doğruluk ve müşteri memnuniyeti gibi önemli değerlere sahip bir kuruluştur. Mustafa Nevzat markasının bir ürünü olan Captafer besin desteği sağlamaya yardımcıdır.

Captafer Ürünleri ve Fiyatları

Captafer ürünün içeriğindeki balık kıkırdağı, protein, karbonhidrat, vitamin C, vitamin E, çinko, bakır, folik asit ile vücuda gıda takviyesinde bulunmaktadır. Vücudun direncini artırmaya yardımcı olacak bir besin destek ürünüdür. Sindirim sisteminin gelişimini destekler.

Captafer, sağlamış olduğu besin desteği ile yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur. İçeriğinde demir bulunmaz sadece demir emilimini arttırmaya çalışır.

Captafer ürününe Turuncu Kasa’dan uygun fiyat koşulları ile sahip olabilirsiniz.