Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Carbosol

Carbosol markasında bulunan krem, emziren annelerde göğüs ucu çatlakları için bakım sağlamaya ve göğüs ucunu yumuşatarak rahatlatmaya yardım eder. Saf lanolin içeren Carbosol kremin emzirmeden önce silinmesi gerekmez.

Carbosol Ürünleri

Carbosol emziren anneler de oluşan meme ucu tahrişleri için tasarlanmış bakım kremidir.

2007 yılında Ördekçioğlu holding bünyesinde kurulan Medfors Farma Tıbbi Ürünler Sanayii ve Ticaret Ltd Şti. tarafından üretilmektedir. Sağlıklı yaşam konusunda yardımcı ürünlere ağırlık veren firma Carbosol kasından başka daha pek çok ürün çeşidi tasarlamaktadır.

Üretici kadrosu doktor, eczacı, kimyager, kimya mühendisleri ve satış ekibi olarak anne ve çocuk ürünlerini geliştirmek için araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadırlar.

Carbosol saf lanolin içeriğine sahiptir. Gıda kodeksine uygun formülü sayesinde emzirmeden önce temizlenmesi gerekmez.

Bebeğin varlığını öğrendiğiniz andan itibaren hissettiğiniz annelik duygusu ile hemen anneliğe hazır olursunuz. Artık size muhtaç, sizin canınızla, kanınızla beslenecek daha sonra ise sütünüzle beslenecek bir yavru. Bu duygular, özellikle de anne olmak isteyen kişiler için bir mucizedir.

Anneliğin kutsallığı tartışılamaz. Tabii anne olmak o kadar da kolay değildir. Hamilelik de çekilen sırt ağrıları, kramplar, bulantılar, vücudunuzda oluşan çatlaklar, sancılar, doğum hepsi ayrı zahmetlidir. Ancak ucunca sahip olacağınız minik yavrunuz olduğu için hepsi size basit gelir.

Ardından bebeğinizi kucağınıza alırsınız ve asıl koşturmacalar, zorluklar şimdi başlayacaktır. Bu sefer de bebeğinizin bir gülümsemesi, mutlulukla parmağınızı sıkması da size bütün yaşadığınız zorlukları unutturabilir.

Asıl ne zaman tam anneliği hissedersiniz bilir misiniz? Bebeğinizi emzirmeye başladığınızda. Bu müthiş duygu anne ile bebek arasında çok güçlü bir bağ oluşmasını sağlar.

Carbosol Ürünleri ve Fiyatları

Bebekler için çok faydalı ve eşsiz anne sütünü ona sunabilmek anne için büyük mutluluktur. Bebeğin meme emerken gözlerinize bakarak teşekkür etmesi hiçbir şeye değişilmez. Ancak anneleri bekleyen bir zorluk daha vardır. Emzirmenin özellikle ilk günlerinde daha sık yaşanan göğüs ucu çatlakları.

Göğüs ucunda oluşan tahriş ve çatlaklar annenin bebeği emzirirken çok acı çekmesine neden olur bu da bazen bebeği yeteri kadar emzirmeden çekilmesine ve bebeğin beslenmesinin eksik kalmasına, huzursuzlanmasına neden olabilir.

Carbosol, içeriğinde bulunan saf lanolin ile göğüs ucundaki tahrişi rahatlatmaya yardımcı olur ve cilde yumuşaklık verir.

Doğumdan önceki son bir ay boyunca göğüs uçlarınıza düzenli olarak uygulayarak göğüsleri emzirme dönemine hazırlayabilirsiniz. Doğumdan sonra da emzirme sonrasında parmaklarınızın arasında yumuşattığınız Carbosol kremi göğüs uçlarına uygulayınız. Bebeği emzirmeden önce temizlemenize gerek olmaz.

Ürünü ayrıca cildinizin çok kuru ve tahriş olmuş bölgelerinde, çatlamış dudaklarınızda da kullanabilirsiniz.

Carbosol ile hem anneler, hem de bebekler daha mutlu.

Turuncu Kasa sitesinden Carbosol markasına ulaşarak sipariş verebilirsiniz.