Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Carlson

Carlson balık yağı ürünleri farklı form ve değişik lezzetteki aromalar ile tasarlanmıştır. Kullanılan balık yağı asitleri derin denizlerden elde edilmiştir.

Carlson Ürünleri

Omega-3 kapsülleri ve balık yağı şurupları geliştirmiştir. Carlson Fish Oil serisi, çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Carlson kapsülleri, yetişkin ve çocukların kullanımına uygun olup, Omega-3 balık yağı içerir.

Carlson balık yağı, içerisinde omega yağ asitlerinde olan DHA ve EPA içerir. EPA (eikosapentaenoik asit) çoklu doymamış yağ asitlerinden biridir ve çoğunlukla yağlı balıklarda daha fazla bulunur, omega 3 asitlerindendir. DHA (dokosahekseonik asit), Omega 3 asididir, balık yağından elde edilir.

Carlson şurup balık yağı, portakal ve limon aromalı çeşitleri bulunur. Norveç'te işlenmiştir ve şişelenmesi de Norveç'te yapılmıştır. 2005 yılında Üstün Tat ödülü almıştır.

Carlson ürünleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlara Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı), Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı) Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup, omega yağ asitlerinden olan DHA ve EPA içermektedir ve portakal aroması ile tatlandırılmıştır. Norveç’te işlenmiştir ve şişelenmesi de yine Norveç’te yapılmıştır. Her bir tatlı kaşığı Carlson Fish Balık Yağı Şurup ; omega 3 yağ asidi olarak toplam, 1600 mg yağ asidi içerir. Yemeklerinizle beraber yatişkinler 2tatlı kaşığı alarak tüketebilirler. Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatılarak buzdolabında saklanarak muhafaza edilmelidir.

Portakal aroması içeren şurubun lezzeti de çok güzeldir; 2005 yılında Üstün Tat ödülü almıştır. Tercihinize göre balık yağını yemeklerinize ve salatalarınıza da ilave ederek kullanabilirsiniz.

Genellikle balık yağlarında hissedilen ve pek hoş olmayan tadından dolayı balık yağı ürünleri pek kullanılmaz. Tadının güzel olması ile daha rahat tüketebileceğiniz Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup, Portakal ve Limon aromalı çeşitlere sahiptir.

Carlson Fish Oil Balık Yağı Kapsül Omega-3 1000 mg 50 Kapsül, denizlerin derin bölgelerinde yaşayan balıkların yağından elde edilmiş omega 3 asitlerini içermektedir. Özelliğinin daha iyi korunabilmesi, taze kalabilmesi için E vitamini ile formüle edilmiştir.

Carlson Ürünleri ve Fiyatları

Carlson omega-3 kapsül, omega 3 yağ asitleri içeren balıklardan elde edilen balık yağı kapsülleridir. Kapsüllerin içi gibi dışı da doğaldır ve ürünlerin hiçbirinde domuz katkısı bulunmaz.

Denizin derin bölgelerinde yaşayan balıklar, çevre kirliliğinden kaynaklı zararlara maruz kalmamışlardır, bu nedenle ağır metaller içermezler.

Kapsül formunda bulunan ürünün dış balık jelatininden yapılmıştır, son derece doğaldır. Yemeklerinizle beraber 1-3 kapsül alarak tüketebileceğiniz kapsüller EPA ;300 mg, DHA;200 mg,Diğer Omega-3 yağ asitleri 100 mg, Doğal E Vitamini;10 IU içermektedir.

EPA (eikosapentaenoik asit) çoklu doymamış yağ asitlerinden biridir ve çoğunlukla yağlı balıklarda daha fazla bulunur, omega 3 asit çeşitlerindendir. Balıkların ağır metaller içermemesi de son derece önemli bir konudur. Bu nedenle Carlson Fish ürünlerinde derin denizlerde yaşayan balıklardan elde edilmiş yağlar kullanılmaktadır.

Siz de tadı hoşunuza gidecek aromayı seçerek kullanabilirsiniz.

Carlson Fish ürünlerinin çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim