Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺127,00 - ₺128,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Casein Protein

Aktif filtreler

Casein Protein

Casein Protein, sütte bulunan protein miktarının yaklaşık %80 nini meydana getiren bir üründür. Sütte bulunan proteinlere benzer olduğundan süt proteini olarak da adlandırılabilmektedir. Vücudunuz bu maddeyi daha ağır bir şekilde sindirir.

Casein protein, diğer proteinlere göre daha ağır bir emilime sahip olduğu için tercih edilmektedir. Ağır emilim proteinin daha uzun süre vücutta kalmasını sağlamak için yardımcıdır.

Bu ağır yapılan emilim, daha uzun süre kasların beslenmesini sağlamaya yardım eder. Özellikle vücudun uzun süre besin alamayacağı durumlar da kullanılabilir.

Zengin bir amino asit içeriğine sahiptir. Özellikle beslenme sağlanamayan ve kasların beslenmesinin devam etmesi istenen gece uykudan önce alınarak kullanılabilir.

Casein Protein Ürünleri ve Fiyatları

Casein protein ile kaslarınıza ihtiyacı olan beslenmeyi ve gücü sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Sporcu ürünleri tek başlarına beslenme sağlayamazlar, sadece doğal beslenmenize yardımcı olurlar. Spor yapan kişilerin ihtiyaç duydukları fazla enerjiyi karşılayabilmek için yardım ederler.

Sporcu ürün çeşitleri tercih edilirken yapılan spor çalışmalarının ağırlığı dikkate alınmalıdır. Buna göre belirlenen ihtiyaçlara uygun olarak seçebileceğiniz ürünler ile kaslarınızı besleyebilir ve güçlendirebilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımları da önemli bir konudur ve kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Spor, bir yaşam tarzıdır. Sağlıklı yaşam için spor yapmak önemlidir. Ancak bilinçsiz bir şekilde yapılan spor istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Kaslarınızı fazla zorladığınızda ve uygun şekilde güçlendiremediğinizde kolayca hasarlanmalarına ve kasların erimesine de neden olabilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfalarında casein protein ürün çeşitlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz.