Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti)

30707

Markası : Caudalie

Barkod : 3522930022602

0 Item Items

Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti)

Daha fazla detay

185 TL

Kazanacağınız puan 1850 tupara Toplam tutarı: 1.85 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti)

Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti)

Marka Adı: Caudalie

Ürün Adı: Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti)

Ürün Miktarı: Caudalie Polyphenol C15 Anti Wrinkle Defense Serum 30ml; Caudalie Polyphenol C15 Anti Wrinkle Fluid SPF20 15 ml; Caudalie Polyphenol C15 Anti-Wrinkle Eye Lip Cream 5 ml

Ürün Özellikleri: * Caudalie Polyphenol C15 Anti Wrinkle Defense Serum; tüm ciltlerin kullanımına uygun bir üründür. Serum forma sahip olan ürün, cildi korumaya ve nemlendirmeye çalışır. Paraben, mineral yağ ve renklendirici içermeyen formülü; Üzüm çekirdeği polifenolleri, stabilize C vitamini içerir. Serum formu ile cilde etkili bir bakım sunmaya yardımcı olur. Kırışıklık görünümlerinde düzelme sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli: Sabah-akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Nemlendiriciden önce uygulanması önerilir.

 

* Caudalie Polyphenol C15 Anti Wrinkle Fluid SPF20; cildi nemlendirmeye çalışırken aynı zamanda Spf 20 derecesinde güneş koruması da sağlar. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Paraben ve mineral yağlar içermez. Yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve cilde yumuşaklık hissi sunmaya çalışır. Cilde rahatsızlık hissi vermez.

Ciltteki kırışıklıkların görünümünde yumuşama sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan yaklaşık 15 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulama yapılır.

 

* Caudalie Polyphenol C15 Anti-Wrinkle Eye Lip Cream; göz ve dudak çevresine bakım yapmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir bakım kremidir. Tüm ciltlerde kullanım için idealdir. Cilde sıkılaşma ve nemlenme sağlamaya çalışır. Kırışıklık ve yorgunluk izlerinin görünümünde düzelme sağlamayı amaçlar.

Cildi rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardım eder. Dinlenmiş bir cilt görünümü için çalışır.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam göz ve dudak çevresine parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulama sırasında göz ile temasından kaçının.

 

Sonuç: Cilde kırışıklık karşıtı bakım sunmaya yardımcı ürünlerden oluşan settir.

 

Cildimiz, ilerleyen zamanın ve birtakım çevresel faktörlerin etkisine karşı koyamaz ve canlı, dinamik görünümünü kaybetmeye başlar.

Ancak cildin gençlik ışıltısını uzun süre korumak, sanıldığı kadar zor değildir. Cilt bakımlarına düzenli bir biçimde devam etmek, cildin sağlıklı görünümü için çok önemlidir.

Ayrıca günümüzde cilde gençlik ışıltısı ve canlanmış görünüm sunmaya yardımcı pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılardan biri de cildin yapısına ve ihtiyacına yönelik ürünleri tercih etmektir.

Caudalie Ultimate Wrinkle Defense Set (Antioksidan ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti), Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.