Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Cecile

Cecile yerli üretim yapan ve ürünleri ile geniş kitlelere ulaşmış bir markadır. Rimelleri, allıkları, farları, rujları, fondötenleri, parfüm ve deodorantları bulunmaktadır. Cecile markası kaliteli ürünleri ile, kadınalrın güzelliğini ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

30 ürün var.

Cecile Ürünleri

Ülkemizde son dönemde belli başlı pek çok iyi kozmetik markası piyasaya sunulmuştur. Bu markalardan biri olan Cecile yerli üretim yapan çok önemli markalardan biridir ve her geçen gün çok daha popüler bir marka olarak gündeme gelmektedir. Cecile her açıdan önemli bir marka olarak gelişirken öte yandan pek çok ülkeye de ihraç edilen ürünler sunmaktadır.

Cecile insan sağlığına önem veren bir marka olması ve kaliteli çözümler sunmasından dolayı tercih edilir. Ekonomik ürünler sunarken kaliteden ödün vermez. Cecile markası, pek çok açıdan kullanıcıları memnun edici çözümler sunar. Cecile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır ve büyüyerek gelişmeye devam etmektedir.

Cecile markası bünyesinde, pek çok rimel, eyeliner, fondöten, rimel, allık, göz farı, ruj, dudak parlatıcısı ve pudra gibi makyaj malzemeleri ve bunun yanında parfüm ve deodorantları bulunur.

Cecile markasına ait bir çok ruj çeşidi ve rengi bulunmaktadır. Ruj, yapılan makyajın tamamlayıcısıdır. Dudakların daha çarpıcı daha etkili görünmesini sağlayabilir. Cecile Shine Ruj, dudaklara parlak bir görünüm sunmaya yardımcıdır. Dudaklarınızda uzun süre kalıcılık sağlamaya ve ipeksi bir görünüm sunmaya çalışır. Birçok renk seçeneği mevcuttur. Zevkinize uygun ürünü seçebilmenize imkan tanır.

Cecile 3D Effect Lipgloss, B3 vitamini içeren ürün, dudakları beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Dudaklara ışıltılı bir dolgunluk sağlamaya çalışır. Farklı renkleri mevcut olan ürün, pürüzsüz bir dudak görünümü sunmaya yardımcı olur.

Cecile Ürünleri ve Fiyatları

Kadınlar cilt kusurlarını çoğu zaman kapatmak ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip olmak isterler. Cilt kusurlarını kapatmak için de fondöten kullanabilirler. Cecile No Transfer Foundation Akmayan Fondöten, cilde kapatıcılık sağlamaya yardımcı bir üründür. Ciltteki pürüzleri, leke görünümünü, ince çizgi görünümünü kapatmaya çalışır. Makyaja başlamadan önce tüm yüze yedirilerek uygulanır. Ciltte çabucak kurur ve giysilere bulaşmaz. Cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeye ve kusursuz bir cilt görünümü sunmaya yardımcı olur. Kusursuz kapatıcılık için, cilt tonunuza en yakın renklerdeki ürünleri seçmeye özen gösterin.

Cecile Blusher Balls Top Allık, cildinize renk katmaya ve makyajınızı tamamlamaya yardımcıdır. Işıltılı ve yoğun formülü ile uzun süre kalıcılık sağlamaya çalışır. Birbirine uyumlu renk toplarından oluşur ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yaptığınız makyaja uygun olarak veya ruj renginizle uyumlu bir allık kullanabilirsiniz.

Allık, genellikle elmacık kemiklerin ön plana çıkarılması için kullanılır. Yüz tipinize göre doğru biçimde uyguladığınız allık ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Makyaj yapmak, kadınların vazgeçilmez alışkanlıklarından biridir. Makyaj yapılırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Doğru ürünleri doğru şekilde kullandığınızda güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ancak makyaj yaparken kullanılan malzemelerin kaliteli olması da çok önemlidir. Kalitesiz malzemelerle makyaj yaptığınızda, istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Cecile markasına ait ürünlere, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip edebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.