Cecile Invisible Wet & Dry Powder

Cecile Invisible Wet & Dry Powder
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Cecile Invisible Wet & Dry Powder

Markası : Cecile Ürünlerini Gör

9105

8698438003025

5/1
54.9 TL
Seçenek
455
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Cecile Invisible Wet & Dry Powder :

Cecile Invisible Wet & Dry Powder :

Marka Adı : Cecile

Ürün Adı : Cecile Invisible Wet & Dry Powder

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Cildinizde hem ıslak hem de kuru olarak kullanarak kapatıcılık sağlamaya yardım edebilecek bir üründür.

Islak, kuru pudra olan ürünü ihtiyacınıza uygun olan şekilde kendi aplikatörü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Ciltte kuruluğa neden olmadan kapatıcılık sağlar. Fondöten, patacream gibi uygulamaların üzerine ya da tek başına kullanılabilir.

Sonuç : Cildinizde kapatıcılık ve pürüzsüz bir etki sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Ürünü içerisinde bulunan aplikatörü ile uygulayabilirsiniz. Fondöten üzerine kuru olarak uygulayabilirsiniz. Tek başına ise kuru ya da ıslak olarak kullanılabilir.

Cecile Invisible Wet & Dry Powder :

Cildinizde kapatıcılık, pürüzsüz bir görünüm ve kadifemsi bir etki istiyorsanız Cecile Invisible Wet & Dry Powder’ı deneyebilirsiniz.

Ürün, aynalı kutusu ve aplikatörü ile kullanışlıdır, kendi aplikatörü ile cilde pat pat vurarak dediğimiz yöntemle uygulanabilir ve kuru ya da ıslak kullanıma uygundur.

Cildinizdeki kusurlarınızın gizlemeye yardım eder ve ciltte kullandığınız kapatıcı ya da fondöten tarzı ürünlerden sonra daha iyi bir kapatıcılık ve kalıcılık sağlamaya yardımcı olur.

Ürün tek başına da kullanılabilir, tüm cilde uygulayarak kadifemsi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Islatarak kullanabileceğiniz ürün birfondöten gibi kapatıcılık sağlamaya yardım eder.

Güzel görünebilmeniz için cildinizin de güzel ve düzgün görünmesi son derece önemlidir bunu sağlayabilmek için de kapatıcı ve pürüzsüzleştirici özelliği olan ürünlerden faydalanabilirsiniz.

İşlevsel olmasıyla dikkat çeken ıslak, kuru pudrayı kullanarak üzerine makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Cecile Invisible Wet & Dry Powder, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Cecile Invisible Wet & Dry Powder

54.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim