Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Cellucor

Cellucor markasında bulunan sporcu ürünlerine ulaşarak ihtiyacınız olan bazı takviyeleri elde edebilirsiniz.

Cellucor Ürünleri

Cellucor markası 2002 yılında piyasaya çıkmış ve günümüze kadar başarıları ile varlığını sürdürmektedir. Özellikle sporcuların kullanımı için tasarlanmış ürünleri ile çok beğenilmekte ve çok tercih edilmektedir.

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr, protein tozu içeren ürün sporcuların kullanımı için tasarlanmıştır.

Proteinler vücut tarafından üretilmeyen ve vücuda dışarıdan alınması gereken amino asit bileşenleridir. Proteinler vücudun sağlıklı gelişimi için çok önemlidir. Özellikle sıkı bir şekilde spor yapan kişilerin kas gelişimleri için proteinlere daha fazla ihtiyaçları vardır.

Spor yaptıktan sonra alınması gereken proteinler kaslar tarafından emilerek vücuda etki ederler.

Cellucor markası sporcuların kullanımı için pek çok farklı özellikte ürün çeşidine sahiptir. Bu ürünlerin çoğu çeşitli aromalarla tatlandırılarak kullanılması daha zevkli hale getirilmiştir.

Cellucor Ürünleri ve Fiyatları

Spor yapmak hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeniz için önemlidir. Ancak yoğun bir spor çalışması yapıyorsanız beslenmenizi de buna uygun olarak ayarlamanız gerekir. Spor yapan kişilerin daha özenli bir beslenme yapması gerekmektedir.

Proteinler çocukluktan başlayarak insanların beslenmesinde önemli bir yer tutarlar. Her ne kadar doğal yollarla vücuda protein alınması gerekse de bu her zaman mümkün olmayabilir. Kas yapmak isteyen sporcular doğal yollarla alabileceklerinden daha fazla proteine ihtiyaç duyduklarından dışarıdan özel ürünlerle takviye edilmek istenebilir. Cellucor markası bu ihtiyacınız için size yardımcı olabilir.

Cellucor markasına Turuncu Kasa firmasından ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.