Ceradolin Krem 40ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Dermadolin

4128

Barkod : 8692780000060

₺81,50
7%
İNDİRİM
₺75,80

Kuru ciltlerde, pişiklerde ve çatlak oluşumunu azaltmak için yardımcı Ceradolin Krem 40ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ceradolin Krem 40ml :

Ceradolin Krem 40ml

Marka Adı : Dermadolin

Ürün Adı : Ceradolin Krem

Ürün Miktarı : 40 ml.

Ürün Özellikleri : Yetişkin ve çocuklarda görülen cilt kuruluğu sorunu için tasarlanmış olan bir kremdir. Özellikle hava koşullarının kurutucu etkilerine karşı derinlemesine koruma sağlamaya yardım eder.

Krem, paraben içermeyen koruyucu ile formüle edilmiştir.Parfüm ve üre içermemektedir.

Bebeklerin bezli bölgesindeki cilt bariyerlerini güçlendirmek ve su geçirmezlik sağlamaya yardım için kullanılabilir.

Sonuç : Yetişkin ve çocukların el, yüz ve vücutlarında yoğun nemlendirme ve bakım sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Kuruluk hissi yaşadığınız bölgeye sabah ve veya akşam masaj yaparak uygulayınız.Düzenli olarak kullanarak kuruluklardan korunabilirsiniz.

İçerik : Seramid, Bitkisel Hiyaluronik Asit, Skualene, EVitamini, Gliserin, Doğal shea yağı, Çift Bariyer Madde, Su Bazlı Kold Krem

Ceradolin Krem 40ml

Cildimizin doğal yağları cilt yüzeyini kaplayarak doğal koruyucu bariyerleri oluştururlar ve bu bariyerler cildi özellikle dış hasarlara, kuruluklara karşı korumaya yardım eder. Bu bariyerler cildin lipid bariyerleri olarak adlandırılır. Soğuk ve rüzgarlı havalara, güneşe, sık alınan duşlara, hatta musluk suyunun kurutucu etkisine, merkezi ısıtma sistemlerine,yetersiz su tüketimine etkilerine uğrayan cilt, koruyucu bariyerlerini yitirerek kuruyabilir ve bunun sonucunda ciltte hasarlara oluşmaya başlayabilir.

Çift bariyer maddesi özelliğine sahip olan Ceradolin Krem,bebek, çocuk ve yetişkin cildinde kullanıma uygundur. Cildin koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye, hasarlarını onarmaya ve nemin uzun süre ciltte tutulmasını sağlamaya yardım edebilecek, kadifemsi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım edebilecektir.

El, yüz,ve vücudunuzda rahatlıkla kullanarak, cildinizin kuruluğunu gidermeye, gerginlik ve batma hissinde yatışma sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Dermadolin markasındaki ürünlerde derinin doğal yapısında bulunan nemlendirici özellikte maddeler bulunmaktadır. Marka Türkiye’de üretilmektedir ve ayrıca saç bakımına yönelik ürünler de tasarlamaktadır.

Ceradolin Krem 40ml, Turuncu Kasa’da indirimli fiyat fırsatı ile satılmakta olan bir üründür.

4128

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Ceradolin Krem 40ml

Kuru ciltlerde, pişiklerde ve çatlak oluşumunu azaltmak için yardımcı Ceradolin Krem 40ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16