Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+
BU ÜRÜNÜN OUTLETİ VAR
Outlet Fiyatı: 8.71 TL

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

30339

Markası : Chicco

3 Item Items

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+, bebeklerin 4. ayından itibaren kullanabileceğiniz, mama yadirmeye yardımcı şeffaf silikondur.

Daha fazla detay

24.90 TL

12.45 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 124 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+ :

 Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+ :

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+

Ürün Miktarı : 2 adet biberon emziği

Ürün Özellikleri : Bebeklerin 4. ayından itibaren kullanabilecekleri şeffaf silikon emziğidir. Mama akış özelliğine sahip olan emzik, bebeğinizin beslenme sırasında mama ile birlikte hava yutmasını önlemeye ve bu şekilde oluşabilecek gaz sancılarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olabilecek şekilde dizayn edilmiştir.1 Paket içerisinde 2 adet emzik bulunmaktadır. Hızlı akışlıdır

Sonuç : Bebeğin beslenme sırasında hava yutmasını önlemeye yardımcı, 4. Aydan itibaren kullanabileceğiniz biberon emziğidir.

Kullanım Şekli : Biberona takarak bebeğinize mama verebilirsiniz. Kullanmadan önce 5 dakika kadar kaynatınız ve her kullanım öncesi temizliğinden emin olunuz.

İçerik : BPA içermeyen biberon emziğidir.

 Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+ :

Bebeklerinizi biberonla beslemek durumunda kaldığınızda biberon seçerken zorlanabilirsiniz. Piyasada pek çok biberon ve biberon emziği çeşitleri bulunmaktadır.

Biberon ve aksesuarlarını seçerken sağlığa zararlı kimyasallar içermemesine, bebeğin ağzına ve içinde bulunduğu aya uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+, bebeklerin 4. ayından itibaren kullanıma uygun, şeffaf silikondan tasarlanmış bir üründür. Bebeklerin beslenirken hava yutması ile oluşan gaz sancılarını önleyebilmek için beslenme sırasında hava yutmayı önleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle de kolik önlemeye yardımcı özellik göstermektedir. Y kesim ucu ile bebeğinize mamasını rahatça yedirebilirsiniz. 2 adet olan emzik daha uzun süre kullanım için yardımcı olacaktır.

Bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütü alması gerekir, ancak bazı durumlarda bebeğe mama takviyesi yapılması, ya da anne sütü alamadığı durumlarda sadece mama ile beslenmesi gerekebilir, böyle durumlarda biberonlardan yararlanmanız gerekebilir.

Chicco, çok uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ürünlerini tasarlamaktadır. Pek çok çeşide sahip ürünleri kalitesi ve etkileri ile hem ülkemizde hem de dünyada beğenilerek kullanılmaktadır. Hem bebek hem de anne bakımı için ürün çeşitleri bulunan markanın pek çok ürünü doğduğu yer olan İtalya’da üretilmektedir.

Chicco %0 BPA Fizyolojik Biberon Emziği Silikon 4m+, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler