Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Wellbeıng PP Unisex Silikon Biberon 250 ml.

2031

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Wellbeıng PP Unisex Silikon Biberon 250 ml. , bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz, silikon emzikli ve bpa içermeyen bir üründür.

Daha fazla detay

43.5 TL

Kazanacağınız puan 435 tupara Toplam tutarı: 0.44 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Wellbeıng PP Unisex Silikon Biberon 250 ml

Chicco 250 ml. PP Unisex Silikon Biberon:

Bebeğiniz için en değerli beslenme şekli anne sütüdür ancak, bazenbebek anne sütü alamaz, anne sütü yetersiz olur, doktor tavsiyesi ile ekgıdalara, mamalara başlayabilirsiniz. Bebeğinizin rahat bir şekilde kullanacağıkaliteli biberonlar ile beslenmeye başlayabilirsiniz.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur. Dünyadaki çocukların farklıihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuşbebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünlergeliştirmişlerdir.

Chicco Biberon 250ml Silikon PP Ironik :

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Biberonun şişesi, BPA içermemektedir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Biberonun emziği, silikondan üretilmiştir, tek deliklidir. Üstelik kullanılan malzemeleri sayesinde de kaynatmaya uygundur. Böylelikleyeterli hijyen sağlanabilir.

Bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkama yapabilirsiniz.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Bebeğinizin beslenmesinde gerekli hijyen ve konforu sağlayarak, size bebeğinizle keyifli vakit geçirmenizde yardım edecek Chiccobiberon canlı renkleri ile de çocuklarınız tarafından beğenilerekkullanılacaktır.

Chicco Wellbeıng PP Unisex Silikon Biberon 250 ml,  sitemizde ucuz fiyata satılan kaliteli bir üründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlara ve geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler