Chicco 4082 Emzik Zinciri

16304

Markası : Chicco

Barkod : 8003670818571

0 Item Items

Bebeğinizin giysilerine tutturabileceğiniz, Chicco 4082 Emzik Zincirini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

24.75 TL

Kazanacağınız puan 247 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco 4082 Emzik Zinciri

16304

Chicco, 1958’de İtalya’da kurulan bebek bakım markasıdır. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar, emzikler,biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri, anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeklerde doğuştan itibaren emme refleksi görülür. Bazı bebeklerde emme güdüsü daha fazladır, anneyi emmek tatmin etmeyebilir. Yalancı emzik emme içgüdüsünü tatmin etmede yardımcıdır. Güven duygusu oluşumundayardımcı olur. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda, mama ile beslenenbebeklerde emzik kullanılır. Ayrıca uyku problemi yaşayan bebeklerde emzikkullanılır. Parmaklarını, kıyafetlerini, battaniye ve oyuncaklarını emenbebeklerde de emzik tercih edilir. Parmaklarını emen bebeklerin ellerindezamanla tahriş ve yaralar görülür. Emzik, anne sütü yetersiz olan bebekler içingüven duygusu verir. Uyku problemi olanlarda, uykuya dalmalarına yardımcı olur.

Gergin olan bebeklerde gerginliğin azalmasında yardımcı olan emzik, bebeği rahatlatır ve sakinleştirir. Anne sütünü kısa sürede alanbebeklerde emzik kullanımı daha fazladır. İlk aydan itibaren kullanım başlar. 2 yaşın sonunda emzik kullanımı durdurulmalıdır, bundan sonraki kullanımlar dişlerin yapısını ve gelişimini olumsuz etkiler.

 Silikon ve kauçuktan yapılan emzik çeşitleri bulunur.

Emzik kullanımı kadar emzik temizliği de son derece hassas bir konudur. Kullanılacak emzik temiz olmalıdır,her kullanımdan önce temizlenmelidir.

 Boğulmalara neden olmamasıiçin emzik zinciri çok uzun olmamalı ve bebeğin boynuna asılmamalıdır.

Chicco 4082 Emzik Zinciri, emziği bebeğin giysisine sabitleyerek, düşüp kaybolmasını veya kirlenmesini azaltan emzik zinciri.

Chicco 4082 Emzik Zinciri, indirimli ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.