Chicco 4082 Emzik Zinciri

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Chicco

16304

Barkod : 8003670818571

₺47,50

Bebeğinizin giysilerine tutturabileceğiniz, Chicco 4082 Emzik Zincirini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco 4082 Emzik Zinciri

16304

Chicco, 1958’de İtalya’da kurulan bebek bakım markasıdır. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar, emzikler,biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri, anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeklerde doğuştan itibaren emme refleksi görülür. Bazı bebeklerde emme güdüsü daha fazladır, anneyi emmek tatmin etmeyebilir. Yalancı emzik emme içgüdüsünü tatmin etmede yardımcıdır. Güven duygusu oluşumundayardımcı olur. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda, mama ile beslenenbebeklerde emzik kullanılır. Ayrıca uyku problemi yaşayan bebeklerde emzikkullanılır. Parmaklarını, kıyafetlerini, battaniye ve oyuncaklarını emenbebeklerde de emzik tercih edilir. Parmaklarını emen bebeklerin ellerindezamanla tahriş ve yaralar görülür. Emzik, anne sütü yetersiz olan bebekler içingüven duygusu verir. Uyku problemi olanlarda, uykuya dalmalarına yardımcı olur.

Gergin olan bebeklerde gerginliğin azalmasında yardımcı olan emzik, bebeği rahatlatır ve sakinleştirir. Anne sütünü kısa sürede alanbebeklerde emzik kullanımı daha fazladır. İlk aydan itibaren kullanım başlar. 2 yaşın sonunda emzik kullanımı durdurulmalıdır, bundan sonraki kullanımlar dişlerin yapısını ve gelişimini olumsuz etkiler.

 Silikon ve kauçuktan yapılan emzik çeşitleri bulunur.

Emzik kullanımı kadar emzik temizliği de son derece hassas bir konudur. Kullanılacak emzik temiz olmalıdır,her kullanımdan önce temizlenmelidir.

 Boğulmalara neden olmamasıiçin emzik zinciri çok uzun olmamalı ve bebeğin boynuna asılmamalıdır.

Chicco 4082 Emzik Zinciri, emziği bebeğin giysisine sabitleyerek, düşüp kaybolmasını veya kirlenmesini azaltan emzik zinciri.

Chicco 4082 Emzik Zinciri, indirimli ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

16304

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Chicco 4082 Emzik Zinciri

Bebeğinizin giysilerine tutturabileceğiniz, Chicco 4082 Emzik Zincirini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16