Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco 5712 Physio Kauçuk Emzik 4m+ Tekli

18238

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceğiniz, Chicco 5712 Physio Kauçuk Emziği, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sahip olmak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

27.5 TL

Kazanacağınız puan 275 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco 5712 Physio Kauçuk Emzik 4m+ Tekli

 

18238_11

Chicco, 1958 yılında kurulan İtalyan, bebek bakımmarkasıdır. Bebek arabaları, sandalyeler, araba koltukları, oyuncaklar,giysiler başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Chicco, anne vebebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Bebek bakımınayönelik oyuncaklar, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyoürünleri, anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeklerde emme içgüdüsünü destekleyen ve bebeğe güvenduygusu veren yalancı emziktir. Anne sütünü yeterli almayan, mama ile beslenenve uyku problemi yaşayan bebeklerde emzik kullanılır. Ayrıca bebek parmaklarını,kıyafetleri, battaniye ve oyuncakları emiyorsa emzik kullanılabilir. Parmakemen bebeklerin ellerinde tahriş ve yaralar görülür. Emzik, yeterince anne sütüemmeyen bebeklerde, güven duygusunu oluşturmada yardımcıdır. Uykuya hemen dalamayan bebeklerin, kolay uyumalarına yardımcı olur. Uykusunu alan, rahat veiyi uyuyan bebekler, huzurlu ve mutlu olur.

 

Emzik bebeğin gerginliğini atmasına ve sakinleşmesine yardımcı olur. Anne sütünü kısa süre alan bebeklerde emzik kullanımı daha fazladır. İlk aydan itibaren emzik kullanımı başlayabilir. Ancak 2 yaşın sonunda emzik kullanımı bırakılmalıdır. Bu yaştan sonraki kullanımlar dişlerde bozukluklara neden olabilir.

Tercih edilecek emzik bebeğin ağzına uygun olmalıdır, burun deliklerini kapatmamalıdır.

Silikon ve kauçuktan yapılan emzik çeşitleri bulunur.

 

Kauçuk emzik, çabuk kirlenir. Temizliği zahmetlidir. Doğal madde olan kauçuk, güneş ışığına maruz kalınca yapışkan hal alır, bozulur. Kauçuk emzikler, 4-6 haftada yenilenmelidir. Esnek  yapısıyla diş darbelerine dayanıklıdır. Diş çıkarma ve sonrasında kullanılabilir. Temizliği, özel dezenfektan madde ile soğuk olarak yapılmalıdır.

 18238 

Chicco 5712 Physio Kauçuk Emzik4m+ Tekli, emme içgüdüsünüdestekleyen ve bebeği rahatlatan yalancı emziktir.

 

4.aydan itibaren kullanılabilir.

Dilin işlevine yardımcı olur, damak gelişimini uyarır. Ağız yapısıylauyumludur.

Ortodontistler tarafından geliştirilmiştir.

Kenarlarındaki boşluk alanlar, bebeğin rahat nefes almasınayardımcı olur.

 

Kullanım:

Her kullanımdan önce temizleyin ve temiz yerde muhafazaedin.

Chicco 5712 Physio Kauçuk Emzik 4m+ Tekli, indirimlifiyatıyla sitemizden alabilirsiniz. Chicco ürünleriyle ilgili detaylı bilgi vefiyat seçenekleri ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler