Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu

30111

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu, bebeğinizin 12. ayından itibaren kullanabileceği yalancı emzik gece parlama özelliğine sahiptir.

Daha fazla detay

17 TL

Kazanacağınız puan 170 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

fhref

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu :

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu

Ürün Miktarı : 1 Adet emzik

Ürün Özellikleri : Bebeğinizin 12. ayından itibaren kullanabileceği, kauçuktan tasarlanmış, turuncu renkli emziktir. Karanlıkta parlayan yapısı ile gece kullanımı için uygundur, bebeğiniz gece uyurken emziğini düşürdüğünde ışığı yakmadan kolayca bularak bebeğe geri verebilirsiniz. Halkası %100 polipropilen ve emzik kısmı %100 kauçuktur.

Sonuç : 12 aydan itibaren bebeklerin kullanabileceği, kauçuk, gece parlayan emziktir.

Kullanım Şekli : İlk kullanımdan önce 5 dakika boyunca kaynatın, daha sonra soğumasını bekleyin ve suyunu sıkarak bebeğe verin.

İçerik : Halkası %100 polipropilen ve emzik kısmı %100 kauçuktan üretilmiş yalancı emziktir.

Bebeklerin de tıpkı yetişkinler gibi huyları farklıdır. Bazıları çok uyur, bazıları az uyur, bazı bebekler iştahlıdır, bazıları iştahsız ya da bazı bebekler yıkanmayı sever bazısı da bundan pek hoşlanmaz. Bunun gibi pek çok farklı huya sahip olan bebeklerin de bazıları yalancı emzik emerken bazıları emmez.

Bebeğin anne memesini yeteri kadar emmemesi, ya da emme içgüdüsünün, huzursuzluğunun fazla olması gibi nedenler yalancı emzik ihtiyacını doğurabilir. Bebeğiniz sık sık ağlıyor, karnı tok olduğu halde elini ya da battaniyesini emmeye çalışıyorsa bebeğinizi rahatlatabilmek için yalancı emziklerden faydalanabilirsiniz.

Chicco markası bebeğiniz için pek çok ürün çeşidi tasarlamaktadır. Bebek ve anne bakımı için geliştirdiği ürünleri ile hem işinizi kolaylaştırmaya hem de bebeğin gelişimini desteklemeyi hedefler.

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu, bebeğin 12. ayından sonra kullanabileceğiniz özellikte tasarlanmıştır, kauçuk özelliğinin yanı sıra karanlıkta parlayan formu ile de bebeğiniz uyurken ışığı açmadan bularak yeniden bebeğe verebilmeniz de kolaylık sağlamaya yardım eder. Turuncu renklidir.

Bebeğinizin huzursuzluğunu gidermeye yardımcı yalancı emzikler, yetişkin gözetiminde kullanılmalı ve her kullanımdan önce sağlamlığı kontrol edilerek güvenliği sağlanmalıdır.

Chicco 5713 Physio Orthodontic Gece Kauçuk Emzik Tekli 12m+ Turuncu, sitemizde indirimli fiyata satılan bir emziktir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler