Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+

ZZ16262

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+ uygun fiyatlar ve bir çok ürün seçeneği için sitemize bekleriz.

Daha fazla detay

25 TL

Kazanacağınız puan 250 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+ :

16262

Bebeğiniz için emzik seçmek oldukça önemlidir, dikkat edilmesi gerekli bazı konular vardır;

Emziği seçerken çocuğun ağzına ve burun yapısına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ancak bebeğin burun deliklerini kapatmamalıdır.

Emzikler silikon veya kauçuk olurlar. Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir, zor deforme olurlar, kaynatılabilir. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için gerekli hijyenin sağlanması kolay olur. Kokusu ve tadı yoktur. Silikon maddesi dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir.

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+ , bebeğinizin doğumdan itibaren kullanabileceği bir emziktir. Uzman ortodontistler geliştirmişlerdir ve silikondan oluşmuştur. İki adet olan emzikler yedek kullanım kolaylığı sağlar.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olan ürünlerdir.

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+, Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkin gözetiminde kullanılması gerekir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmış emzikler doğru bir tercihle seçilmelidir, bu şekilde emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermek gelişimleri açısından olumlu olacaktır. Emme eylemi bebeğe kendini güvende hissettirir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir ve daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olan bebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler ki bu da sakıncalıdır.

Özellikle bebek, anne sütü almıyorsa, uykuya dalarken zorlanıyorsa, sürekli battaniyesini ya da parmaklarını, elini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi önerilebilir.

Ayrıca bebeklerin emziklerini tutmaya çalışması, düşürdüklerinde tekrar almaya çabalamaları, ve düşürdüğünde bunu haber vermeye çalışmak gibi davranışları el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Chicco 5723 Physioring Silikon Emzik 0m+, Turuncu Kasa’da satılanfiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, geniş ürün yelpazesi sitemizde.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler