ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emzik 4m+

16260

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceği, Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emziği, bu sayfada, uygun fiyata bularak, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

29.9 TL

Kazanacağınız puan 298 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emzik 4m+ :

16260

Emzikler kauçuk ya da silikondan oluşmaktadır, sizler de emzik seçerken silikon ve kauçuktan yapılan emzikler içinde seçim yapmalısınız, Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emzik 4m+,kauçuk tercih edenler için tasarlanmıştır.

Doğal bir madde olan kauçuk diş darbelerine karşı dayanıklıdır.

Kauçuk emzikler, direkt olarak kaynatılmamalı, fazla bir şekilde ısı ile temas etmemelidirler, uygun bir temizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar ve yaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebekler, doğal bir emme iç güdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü, diğerlerine göre daha fazladır, bazen bebeğe, anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyar. Böyle durumlarda emzikler yardımınızayetişecektir.

Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emzik 4m+, tekli, bebeğinizin 4. Ayından itibaren kullanabileceği, kauçuk emziklerdir. Uzman ortodontistler tarafından geliştirilmişlerdir.

Bebekleriniz için, doğumlarından başlayarak, ayına göre sınıflandırılmış emzikler kullanılarak, emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermek gelişimleri için olumlu sonuçlar verecektir.

Emme güdüsünün tatminiyle bebekler sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olan bebeğe emzik verilmediğinde ise ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

16260

Anne sütünü az alan, ya da hiç alamayan bebeğiniz, uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini ya da  elini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi faydalı olabilir.

Emziği seçerken çocuğun içinde bulunduğu aya uygun olması ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tabanı, bebeğin yutmasına yol açmayacak kadar geniş olmalıdır. Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak formda  olmalıdır, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılması gerekmektedir.

Yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen Chicco; kalitesi, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olan ürünlerdir.

Chicco 5732 Physioring Uni Kaucuk Emzik 4m+, doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Chicco 5732 PhysioringUni Kauçuk Emzik 4m+, sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler