Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Aktiviteli Penguen

2431

Markası : Chicco

0 Item Items

Çocuk yürüdükçe müzik çalma özelliği olan, Chicco Aktiviteli Pengueni, bu sayfadan uygun fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

142 TL

Kazanacağınız puan 1420 tupara Toplam tutarı: 1.42 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Aktiviteli Penguen

 

2431

Chicco, 1958’den beri, bebeklerin birçok ihtiyacına farklıçözümler üreten bir markadır. Kalitesiyle beğenilerek en çok tercih bebekmarkası olmayı başarmıştır. Bebekler için en iyisi ve en kalitelisi düşünülerekhazırlanmış olan Chicco ürünleri ile bebeğiniz keyifli büyüme dönemigeçirecektir. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları,oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller vebanyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anne vebebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımınayönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeğin yaşına uygun oyuncaklar, duygusal ve zeka gelişimine yardımcıdır, bebeğin mutlu ve zeki olmasına yardım eder. Bebekler müziği ve yumuşak oyuncakları çok severler. Bebekler hızlı öğrenme ve anlama döneminde olduklarıiçin çok meraklıdırlar, farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

 

Bebekler genellikle 9.ayda mobilyalara tutunarak dolaşır.Yürümek isterler ancak tek başına yapamazlar, destek isterler. Yürüteçler,bebeğin yürümesinde yardımcı olur. Yürümeleri için bebeği cesaretlendirir.Chicco’nun geliştirdiği Aktiviteli Penguen yürüteç müzikli ve renkli olmasıylabebeğin ilgisini çekecektir. Bebek yürüdükçe müzik çalan özelliği bulunur. Bebekdurunca müzik de durur. Bu yürüteç ayrıca oyuncak olarak da kullanılabilir.

 

2431_11 

Chicco Aktiviteli Penguen, yürüme arkadaşı oyuncaktır.

Bebeğin ayaklanma ve yürüme döneminde kullanılabilecekyardımcı oyuncaktır.

Yürüteç güvenli yapısıyla bebeğin yürümesini teşvik eder.

Hareket ettikçe müzik çalar, bebek durunca müzik de durur.Bu sayede bebeği yürümesi için cesaretlendirir.

Yürüteç olarak kullanıldığı gibi oyuncak olarak dakullanılabilir.

Bebeğin dik durmasına ve adım atmasına yardım eder. Oyuncağa tutunarakbebek yürümeye başlar.

Işıklar, sesler, aktivite bölümleri koordinasyonbecerilerini geliştirmeye yardım eder.

Chicco Aktiviteli Penguen, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncukasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
15 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
kızım için bu tarz bir ürün bakıyorum kullanan varmı vede mennunmu?
(Chicco Aktiviteli Penguen)

 Report abuse
31 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
deneyeniniz var mı
(Chicco Aktiviteli Penguen)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler