Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık

2342

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyata, buradan satın alabileceğiniz Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık,özel dokuması ile alerji yapabilecek maddeleri barındırmaz ve iki deliği ile hava akışını sağlayarak boğulmalara karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

64 TL

Kazanacağınız puan 640 tupara Toplam tutarı: 0.64 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık

 

Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık

Toz akarları, sıcak, nemli ve karanlık ortamı severler.İnsan derisinden ve hayvanlardan dökülen artık partiküllerle beslenirler.Yaklaşık 300 yumurta bırakırlar ve kendi ağırlıklarının 200 katı dışkılarlar.İnsanlar, akarlardaki proteine ve dışkılarına karşı alerji gösterir. Akarlar,çarşaf, yastık ve halılarda yaşarlar.

İnsan derisi kalıntısı bakımından zengin ve sıcak-nemli birortam olan çarşaflar, akarların yaşaması için ideal ortamdır.

İnsanlar günlük ortalama 8 saat uyurlar, bu sürede binlerceakarla yakın temasa maruz kalır. 

Yastık kılıfları, toz akarlarına karşı korumaya yardım eder. Rahat nefes almaya yardımcı olur ve uykunun kalitesini artırmaya yardımcıdır.

Mite(toz akarları), solunum alerji sebeplerinden biridir.Çıplak gözle görülmeyecek kadar küçük toz akarları, sıcak ve nemli ortamdayaşar. Yaşam ortamı için genellikle şilteler ve yastıkları tercih ederler.

 

chicco yastık

 

Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık, nefes tıkanmasınıönlemeye yardımcı yastık.

 

Mikro-iplik malzemesinden (Avrupa Alerji AraştırmalarıMerkezi ECARF onaylı EVOLON) üretilmiştir.

İnce örülmüş lifler, toz akarlarına ve alerjenlerine karşıkorumaya yardım eder. 

Kullanılan malzeme kimyasal işlemlerden geçmedenüretilmiştir, alerjik değildir ve rahat nefes almaya yardımcı olur. Bebeğialerjiye karşı korumaya yardım eder. İç kısmının delikli olması uyurken bebeğe rahat nefesalmasına yardımcıdır.

Nefes tıkanmasını önlemeye yardımcı iki delikli yastıktır. Bu sayedeyastığa hava geçmesine ve hava dolaşımını artırmaya yardımcı olur.

Yastık kılıfı: %65 Polyester, %35 Pamuk içerir. İç dolgu:%100 Poliüretan içerir.

 

Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık, indirimlifiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 May. 2014
(5/5
Başlık :
bebeğim için ideal
(Chicco Anti Mite Boğulma Önleyici Yastık)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler