Chicco Araba İçin Güneşlik

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Araba İçin Güneşlik

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2429

Barkod : 8059147060219

5/1
32.9 TL

Bebeğiniz için tasarlanmış, Chicco Araba İçin Güneşlik ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve güvenle kullanmaya başlamak için sipariş verebilirsiniz.

Adet
456 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Araba İçin Güneşlik

chicco güneşlik

Chicco, 1958’de kurulan, bebeklerin doğumdan itibaren birçokihtiyacına farklı çözümler üreten bir markadır. Kalitesiyle beğenilerek en çoktercih bebek markası olmayı başarmıştır. Bebekler için en iyisi ve enkalitelisi düşünülerek hazırlanmış olan Chicco ürünleri ile bebeğiniz keyiflibüyüme dönemi geçirecektir. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, arabakoltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslakmendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anneve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımınayönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Güneşin vücudumuza birçok yararı olmasının yanında zararlarıda bulunur. Özellikle bebekler ve çocuklar güneşin zararlı etkilerinden dahaçok etkilenirler, çünkü ciltleri yetişkin cildine göre ince ve hassastır. Ozontabakasının incelmesiyle, güneşin etkileri son yıllarda daha hissedilirolmuştur. Güneşe fazla maruz kalmak ve güneşten korunmamak; ciltte yanıklara,kızarıklara, su dolu kabarcıklara, lekelere, kırışıklıklara ve çizgilere neden olur. Cildin alt tabakalarına ulaşması DNA’nın yapısına zarar verir, kansereneden olabilir. Güneşten daha fazla zarar gördüğü için bebeklerin ve çocuklarındaha çok korunması gerekir.

Uzun veya kısa araba yolcuklarında bebekler güneşe maruzkalır ve olumsuz etkilenir. Özellikle yaz aylarında güneşten korunmak gerekir. Bebeklerve çocuklar, araba gezmelerine bayılırlar ve genellikle birçoğu bundan keyifalır. Ancak araba yolculuklarında güneşten korunmaları gerekiyor. Chicco arabagüneşliği, bu sorunun çözümü için üretilmiş özel üründür. Bebeklerinizi güneştenkorumaya yardımcı olan güneşlik, güvenli yolculuk için yardımcınız olur.

2429

Chicco Araba İçin Güneşlik, araba güneşliği.

Vantuzlu olması, araba camına kolayca yapışmasına yardım eder.

Kullanımı oldukça pratiktir, kullanımdan sonra katlayıpçantasına yerleştirebilirsiniz.

Çıkarmak için vantuzları çekmeniz yeterlidir.

Araba yolculuklarında, bebeği özellikle de yaz aylarındagüneşten korumaya yardımcı olur.

Araba yolculuklarının daha keyifli ve eğlenceliolmasına yardım eder.

Chicco Araba İçin Güneşlik, indirimli ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Araba İçin Güneşlik

Bebeğiniz için tasarlanmış, Chicco Araba İçin Güneşlik ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve güvenle kullanmaya başlamak için sipariş verebilirsiniz.

32.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim