Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Ayıcık Oturak

2022

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın laabileceğiniz Chicco Ayıcık Oturak ile bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

37.9 TL

Kazanacağınız puan 378 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Ayıcık Oturak:

Chicco Ayıcık Oturak

Çocuklarda tuvalet eğitimi 18-24 ay arasıdır. Çocukların tuvalet eğitim yaşı farklılık gösterebilir. Bazı çocuklarda 30 aya kadar beklenebilir. Tuvalet eğitimi, çocuğun sosyal gelişimi için önemlidir. Tuvalet eğitimi, çocuğun başkasından yardım almadan, tek başına yapabileceği beceriyi kazanmasıdır. 18 aydan itibaren, bağırsak ve mesane kontrolü için gerekli olankas kontrolü kazanılır. İsteklerini ve ihtiyaçlarını, 2-3 kelimelik cümlelerde rahatça ifade edebilecek yaştadır.

Çocuğun tuvalet eğitimine hazır olduğunu gösteren bazı durumlar vardır. Bunlar;

*Çocuk gündüz uykusundan altı kuru kalkar.

*Bağırsak hareketleri önceden tahmin edilebilir.

*İhtiyacını hareketlerle ve sözle ifade eder.

*Tuvalet kullanmak ister.

*Bezi kirlendiğinde rahatsız olur.

Bunlarla birlikte çocuğun duygusal olarak kendini hazır hissetmesi gerekir. Eğer hazır değilse çocuğu zorlamayın. Zorlamak, kendini kötü hissetmesine ve kalıcı sorunlara, kabızlığa yol açabilir.

Çocuk kendini hazır hissedince, lazımlık kullanılabilir.Ayakları yere değdiği için lazımlıkta rahat edecektir. Lazımlığa alışması için,oyun oynarken, televizyon izlerken oturmasına izin verin. Tuvaletini yaptığındaonu övün, küçük hediyelerle ödüllendirin. Daha sonraları lazımlığı banyoya yerleştirin.Başarısızlıklarda ve bazı kazalarda çocuğu cezalandırmayın.

Tuvalet eğimi kazandırırken, el yıkama ve sifon çekme gibidavranışları da çocuğunuza öğretin. Çocuğa tuvalet eğitiminde sabırlı, özverilive anlayışlı olmanız önemlidir. Onu zorlamadan, kendini hazır hissettiğinde bualışkanlığa teşvik etmelisiniz.

 

Chicco Ayıcık Oturak

Chicco Ayıcık Oturak, tuvalet eğitimine geçişte yardımcı anatomik oturaktır.

Oturacak yeri rahattır, sıçramayı önleyen pratik koruyucusubulunur.

Çıkarılabilir kabı bulunur. Sapından tutulur, kolayca taşınır, hafiftir.

Pürüzsüz ve yuvarlak yüzeyin temizliği kolaydır.

Chicco Ayıcık Oturak, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu kasa’da. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
09 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
harika
(Chicco Ayıcık Oturak)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler